Lily CollinsI

Lily Jane Collins

8,3
30 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Collins

patrząc na nie aż boje się myśleć jakiego wyhodowała bobra, ale gęstwina musi być niezła :P ...

mieszkoxxx

Zastanawia mnie jaki cel miało założenie tego wątku?

mieszkoxxx

Lubię bobry.

mieszkoxxx

hahahaha zgadzam się 100%

mieszkoxxx

Ostatnio te brwi zostały okrzyknięte najlepszymi w Hollywood.
A komentarz o bobrze całkowicie niesmaczny.

GladysTheShadowhunter

Ta dyskusja dowodzi, że Polacy faktycznie są malkontentami :-/...
Lily Collins jest jedną z najbardziej uroczysz i utalentowanych młodych aktorek jakie pojawiły się ostatnimi laty na ekranie.

mieszkoxxx

Bzdura. Lily jest przepiękna, a jej brwi dodają twarzy charakteru, dzięki temu nie wygląda jak pusta lalka, kolejna sztampowa blondyna. Nie wierzę że komuś taka Lily się może nie podobać http://s01.s3c.es/imag/_v3/Evasion/640x450/lillycollins2.jpg

szarlatan_jamayka

na moje szału nie robi :)

mieszkoxxx

Moim zdaniem są troszeczkę za długie ale nie powiedziałabym, że wyglądają źle. Bardziej podobałyby mi się trochę krótsze brwi ale na grubość są ładne;)

mieszkoxxx

Brwi faktycznie niezbyt ale tym się właśnie wyróżnia. Poza tym to śliczna dziewczyna mimo że w Śnieżce strasznie ją oszpecili ale zobaczcie jaka z niej laska w stroju mrocznej łowczyni i rudych włosach. Super.

mieszkoxxx

zgadzam się, te brwi są po prostu okropne. ale dziewczyna jest bardzo ładna, jeśli by je lepiej wydepilowała to wyglądałaby DUŻO lepiej :)

mieszkoxxx

Jej brwi są charakterystyczne, to prawda, i nie jest to żadne zaniedbanie z jej strony. Takie właśnie brwi teraz są modne (patrz: sławna modelka Cara Delavigne) Myślę, że nie byłaby na okładce Vogue'a czy Glamour z takimi brwiami, gdyby nie były zgodne z panującą modą. Lily jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd, a brwi tylko dodają więcej uroku jej, już i tak ślicznej, twarzyczce.

Clary10

ale Cara nie ma aż takich strasznie grubych jak Lilly ;-) Moim zdaniem troszkę mogłaby ogarnąc te brwi, nie mówię, że jakoś bardzo, ale lepiej by znacznie wyglądała..

mieszkoxxx

Każdy ma inny gust? Też mi się na początku nie podobały, a teraz sama chciałabym takie mieć :P Jedyną rzeczą której nienawidzę?
HATE HATERS.

mieszkoxxx

Ja bym tam wiele dała za tak bujne i wyraziste brwi.. :( Ogarnij się dzieciaku!

Unimportant

ogól kilka razy to zobaczysz jakie Ci "krzaki" urosną :D ...

więc panie kazdy ma inny gust, jeden lubi ogolone, drugi zarośnięte,dla mnie brwi tej pani są obleśne :) ... a dla was urocze, więc życzę powodzenia w zapuszczaniu, oraz w szukaniu fetysz brwi partnera ;)

mieszkoxxx

Raczej to nic nie da, trzeba mieć już bujne owłosienie genetycznie..

mieszkoxxx

Patrząc na Twój komentarz aż boję się pomyśleć jakim płytkim człowiekiem musisz być.
Brwi piękne. Naturalne, gęste, ciemne, wyraziste, jak u Liz Taylor. Lepsze niż wyskubane bądź namalowane kreseczki.

ameliowa

boje się pająków i jej brwi :P

mieszkoxxx

Brwi się bać to przesada..

Unimportant

a jak się kojarzą z owłosionymi nogami tarantuli? tylko takimi 10centymetrowymi? :D

mieszkoxxx

To już się zalicza do zaburzeń.. ;)

Unimportant

dobra, to inaczej ... a jak ta Lily ma równie gęste i czarne owlosienie na nogach jak te brwi? i ich nie goli!! :D .. to jak to sie nazywa?

mieszkoxxx

No ciężko jakby brwi musiała golić.. Ktokolwiek je goli?!

Unimportant

proste że laski sobie depilują brwi, zauważ że jest pewna grupa kobiet która ma wogóle mocny zarost nad oczami i pod nosem :P ... i jak myślisz? co z takim fantem robią? a gdzie tam nogi, człowieku ... nogi to tak owłosione jak u psa :P

mieszkoxxx

Nie depilują, a regulują. Poza tym może lekko sobie wyrównuje kształt, ale nie chce mieć takich cieniutkich kresek, które swoją drogą wcale nie wyglądają estetyczniej..

mieszkoxxx

Gęste brwi są piękne i nadają twarzy charakteru. Ale prawdą jest, że Lily mogłaby swoje wyregulować, przede wszystkim ich nasady, bo są zbyt krzaczaste.

mieszkoxxx

Patrzę na tę dyskusję i śmieszy mnie, gdy ktokolwiek myśli, że ona się zapuściła, a nie że to wykreowany look :P co do istoty tematu: mnie się Lily z tymi brwiami bardzo podoba. Nie widziałam jej w żadnym filmie, ale z urody jest śliczna. I właśnie te brwi! Dodają jej takiego uroku :-) chociaż przyznaję, w erze zgolonych i namalowanych kredką brwi na początku wywarła na mnie inne wrażenie, ale tylko przez chwilę ;-)

mieszkoxxx

Boże, co dzieje się z tym światem? Naprawdę każda dziewczyna ma wyglądać jak wymuskana lalka? Lily jest jak powiew świeżości w tym idealnym Hollywoodzie. Niedługo zaczniecie czepiać się o włosy w nosie. Eh, ludzie...

mieszkoxxx

Według mnie wygląda uroczo:)

LeaderVictoria

mówiłem że to wąsy ;P .. http://www.tinypic.pl/bq8k0afaya4n

mieszkoxxx

Ogarnij się. -,-

Unimportant

ogarne się jak ona ogoli te brwi :P

mieszkoxxx

No rzeczywiście ładna dziewczyna a brwi krzaczaste :D

aronn

Brwi nie sprawiają, że jest jakaś brzydsza. :|

mieszkoxxx

Ale masz problem.. :/ Nic ci do jej brwi!

Unimportant

Unimportant zastanwiam się dlaczego tak uparcie bronisz tych okazów? :P

mieszkoxxx

Ponieważ lubię gęste i wyraźne brwi. Sama takich niestety nie mam. :(
P.S. Odpowiedź z cyklu "lepiej późno niż wcale". ^^

mieszkoxxx

Osobiście mi samej jej brwi też się nie podobają (ja bym je delikatnie przerzedziła) jednak nie można jej zarzucić, że jest zaniedbana czy coś w tym stylu... Chyba lepsze są takie niż dorysowane kredką czy wyskubane tak, że składają się z pojedynczych włosków (oczywiście nie chce nikogo obrazić). :) Nie zapominajmy, że każda potwora ma swojego adoratora ;)

mieszkoxxx

hahaha :)

mieszkoxxx

Ja uwielbiam jej brwi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones