Lily-Rose Depp

Lily-Rose Melody Depp

7,0
3 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily-Rose Depp

Pytam serio. Niezlosliwie. Zobaczylam jej zdjecia przy okazji promocji planetarium i przykro mi ze jest tak przerazliwie wychudzona. Jakby byla chora. To smutne. Pamietam ze jak byla nastolatką wygladala normalnie. Co jej jest :(

Szarobure

A mi jest przykro jak widzę zamiast kobiety wieloryba...

Lily wygląda świetnie, jest szczupła i delikatna, tak jak powinna wyglądać każda kobieta.

Vendeur

Ma wyraźną niedowagę. Nie atakuję dziewczyny. Zluzuj porty.

Szarobure

Zluzować to chyba sama musisz, bo wyraźnie zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego. Pilnuj swojej wagi, a nie innych, proste.

Vendeur

Jeeezu. Nie pilnuje niczyjej wagi, po prostu się pytam, co się stało Lily ;-; Tak samo było swego czasu z Victorią Adams (Beckham).

Vendeur

Akurat też mam takie wrażenie uważa że jest nazbyt szczupła .

Vendeur

Jakby każda dziewczyna brała ten komentarz do siebie to większość popadałaby w anoreksję. Lily jest bardzo chuda choć nie wiem czy przez chorobę czy taką ma budowę. Jest naprawdę piękna no ale jednak bycie taką chudą nie wygląda zdrowo. Rozumiem, że tobie się to może podobać bo masz taki gust ale nie sądzę że tak powinny wyglądać kobiety.

Airad12345

Aha, czyli jeśli ja uważam, że wszystko z nią w porządku, tzn. że mam taki gust, ale jak ty uważasz inaczej, to już jest prawda objawiona i to nie tak powinny wyglądać kobiety. Genialna logika...

Obecny problem z większością kobiet (żeby nie było... mężczyzn również) jest taki, że nie dbają o siebie, obrastają tłuszczem etc. Dlatego przyzwyczajamy się do widoku sadła, zaokrągleń, brzuchów, a na plażach można się porzygać. To wcale nie oznacza, że jest to zdrowe. Kiedyś, gdy technika nie była tak posunięta do przodu, gdy wszyscy ludzie pracowali fizycznie (np. polowania, uprawa pól), nie było problemów z nadwagą. Mężczyźni w 95% mieli umięśnione ciała i wyglądali jak greccy bogowie, kobiety z kolei były szczupłe.

Vendeur

Na obrazach Rubensa same greckie boginie:-)
Z tymi greckimi bogami to Cię trochę poniosło. Mam 52 lata żaden z moich dziadków nie wyglądał jak grecki bóg. Co więcej nie pamiętam żeby tak wyglądał jakiś ich kumpel. Popatrz sobie na zdjęcia z plaż 50 lat i więcej temu. Jak ktoś nie dbał o siebie kiedyś pewnie nie dbałby i teraz, ale trzeba powiedzieć, że dziś są pod tym względem większe możliwości. Ja mimo mojego wieku bez problemu robię 50 pompek i 5 razy wycisnę sztangę 100 kg. Mam 176 cm wzrostu i ważę 86 kg, a nie jestem tłusty. Lily Depp na niektórych zdjęciach wygląda nawet fajnie ale na niektórych szczególnie z 2017 koszmarnie. Lily ma 160 cm. Przy tym wzroście 43 kg wagi to niezbyt imponująco. Jeżeli dla Ciebie synonim piękna i zdrowego wyglądu to kościste barki, wystające obojczyki i noga najgrubsza w kolanie to Ci współczuję ale szanuję Twój gust. Dbaj o siebie dalej. Pozdrawiam Ciebie i Twojego "napakowanego" dziadka ;-).

pawel67

Typowy analfabetyzm obecnego społeczeństwa, czyli brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Pisałem o czasach, gdy ludzie polowali, aby zdobyć jedzenie... Więc naprawdę nie trzeba być geniuszem, aby pojąć, że nie chodzi o ubiegły wiek... Jest też zasadnicza różnica pomiędzy umięśnioną sylwetką, a "napakowaniem"... Zainteresuj się nieco światem poza własnym podwórkiem. Zobacz jak wyglądają mężczyźni ludów nadal żyjących dziko w lasach Amazonii lub Azji. Może wtedy pojmiesz, o czym piszę...

Vendeur

chyba masz jakiś kompleks

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szarobure

Wracajac do twojego pytania
Tak, miała i zmagała się z anoreksją, ale z sukcesem sie z niej wyleczyła.

mgkwt

To cieszę się że jej się udało <3 Musi być jej ciężko, zwłaszcza w związku z sytuacją w rodzinie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones