Magdalena Cielecka

7,4
23 443 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Genialna aktorka. Mądra, zdolna i piękna.
Czemu nie mogę zmienić tego beznadziejnego zdjęcia?? Madzia jest przepiękna, a to chyba jdyne jej gorsze zdjęcie...

luza

Nic dodac, nic ujac - ma sensu zakladac nowego tematu aby to podkreslac, ale to doskonala aktorka i jeszcze piekniejsza kobieta (jej cialo w Samotnosci w sieci gdy biegnie naga do drzwi jest po prostu zjawiskowe).Absolutny top Polek

greg_00

Aktorką jest rewelacyjną. Żałować należy, że tak mało jej w filmie, prawie w ogóle ostatnimi czasy. Bo na premierę czeka tylko jeden film pełnometrażowy z jej udziałem "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego", a kręcono go chyba dwa lata temu, a od tego czasu niestety nic.

Bolek84

Po kilku latach posuchy, teraz jest jej czas. W zasadzie od 2014 roku - od roli u Battiato, ciągle dostaje nowe propozycje, zarówno w kinie, jak i telewizji. W sumie na premierę czekają cztery filmy z jej udziałem "Gwiazdy", "Dzień czekolady", "Podwójny Ironman" oraz "Serce miłości", a ma jeszcze zagrać u Lankosza w ekranizacji "Ciemno prawie noc"

Wojtek_8888

W tym roku zagrała świetne role w "Gwiazdach" i w "Najlepszym", wydaje mi się, że nominacja do Orła prawie pewna. A zdjęcia do "Ciemno prawie noc" już trwają.

użytkownik usunięty
luza

to prawda dla mnie jest po prostu usposobieniem kobiecosci

luza

slaba z niej aktorka a wizualnie,no coz nie moj typ jak dla mnie brzydka w dodatku swieci cyckami w kazdym filmie,jakby miala czym,

aew4334555

prostak ma zawsze prostackie wypowiedzi.

orianne

fajny kontrargument^

luza

Seksowna laska.

luza

skoro taka idealna to czemu ciągle sama?

Larionov

Co to w ogole za pytanie? Jak mozemy rozmawiac o zyciu prywatnym osoby, ktorej nie znamy.

Bounty

no właśnie, więc na jakiej podstawie możemy stwierdzić, że jest kobietą idealną?

Larionov

Nie możemy, zostaje nam jedynie ocenianie gry aktorskiej i rozmowy o urodzie.

luza

szczerze - długo musiałam się przekonywać do tej aktorki. może dlatego że jest niezwykle piękna a może dlatego że przypomina mi taką kobietę - wampa. ale przekonałam się bo gra rewelacyjnie

luza

Zgadzam się!!! Ostatnimi czasy bardzo ją polubiłam. Słuchałam wielu wywiadów z nią i stwierdziłam, że jest bardzo mądrą i elokwentną osobą. Oprócz tego oczywiście oddana swojej pracy i bardzo ładna :)

luza

nos ma brzydki i zęby w dolnej szczęce, jak je pokazuje wygląda jak by piła tanie wina i była hamką zwykłą, w czym jest wiele prawdy,
a i jeszcze ta broda

luza

W Czasie Honoru wyglądała bosko.
I sama rola była bardzo dobra.

luza

Dla mnie to też idealna kobieta i aktorka.

luza

Do łezki łezka:
https://www.youtube.com/watch?v=-P78-K7pUn4

luza

Wsadzcie jeszcze sobie wibratory w odbyty z tego zachwytu

xxx454

Dobra aktorka, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy nazwać ją atrakcyjną. Bardzo bezbarwna - w przypadku aktorki to akurat zaleta vide Janda, też taki nijaki typ urody, z którym wiele można zrobić charaktryzacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones