Kolejna pier*olnięta z czerwonego salonu ... co się dzieje z tym ludźmi ? Za grosz honoru i moralności.

wszyscy wspaniali aktorzy i aktorki w ciągu ostatniego roku pokazali swoje prawdziwe oblicze ... przykro się robi bo człowiek naprawdę uwielbiał tych aktorów ... więc teraz pytanie.

Czy to ludzie tacy tępi, tak oderwani od rzeczywistości dający się tak łatwo zmanipulować ? Czy to cyniczni, wyrachowani i świadomi swej antypolskości bydlaki ?

21
  • To pierwsze. Są zwyczajnie oderwani od rzeczywistości. Nie mają do czynienia zbytnio z przeciętnymi ludźmi. Naoglądają się jeszcze oderwanych od rzeczywistości aktorów z USA walących w Trumpa i myślą, że robią dobrze. Tyle i aż tyle.

• No właśnie :/ naprawdę serce pęka bo ta skala jest wręcz porażająca. Jakby nie liczyć Zelnika to cała reszta pogubiona w amoku ślepoty.

• A może To Ty jesteś zmanipulowany, dopuszczasz odwrotną sytuację? czy nie ogarniasz innych rozwiązań? Nie odpowiadaj. Odpowiedź znam.

• Ale jakie mam wziąć inne rozwiązanie ?

Że garstka ociemniałych ludzi płacze, że jest brak demokracji i, że w Polsce dzieje się jak w Korei Płn. , a jakoś nikt poza nimi niczego takiego nie widzi ? Że aktorzy i aktorki noszą plakietki KODu, ruchu zawiązanego przez UBecję i Sorosa i, że ich szef Kijowski to złodziej, manipulator i oszust, który działa na szkodę Polski i Polaków ?

Absurd goni absurd, a Cielecka dała wręcz najbardziej idiotyczny temu wyraz porównując się do żydowskiego dziecka w czasie okupacji. Młody Wildstein ( Żyd ) najlepiej skomentował jej niedorzeczną odpowiedź.

• Zrób eksperyment. Załóż znaczek KOD (wbew sobie) i przejdź się w swoim mieście, ciekawe jakie będą reakcje. Gratulacje, wyzwiska, obojętność? Pewnie wiesz jakie...
            Nie chcę dyskutować na tematy poltyczne. Nie mam ochoty się kłócić. Ale jesteś zmanipulowany. Kto nie za PIS ten UBek, opłacany przez Sorosa i inne bzdury. To są stalinowskie metody napuszczania ludzi na siebie. Doktorat Kaczyńskiego o socjalizmie jak widać nie poszedł na marne. Oni rządzą przez tzw. kryzys. Skłóconymi się łatwiej rządzi. A młody Wildstein wie, co trzeba mówić, żeby mieć z tego zysk. I kogo atakować. Szkoła ojca. Koniec. Więcej dialogu, mniej atakowania innych. Bez odbioru.

• Skoro twój pusty łeb nie widzi jakim strasznym gównem jest KOD i to niezależnie od preferencji politycznych to nie ma dla ciebie już ratunku. Znaczka KOD nie założę nigdy bo tylko debile noszą ten znaczek. Nie dziwię się, że ludzie patrzą krzywo na tych ludzi bo to jest twór, który powstał tylko i wyłącznie by obalić DEMOKRATYCZNIE wybrany rząd. I sory, ale Soros finansuje KOD, a UBecja to jego elektorat oraz członkowie. Kapuś Wałęsa twarzą KODu, a Kijowski robi przekręty na dziesiątki tysięcy złotych kosztem tych kretynów, którzy go popierają.

I nie jest to prawdą, że kto nie za PiS ten Ubek itd. wystarczy trzeźwo posłuchać pewnych osób jak niedorzeczne są ich argumenty i wmawianie sobie oraz innym na siłę, że w Polsce łamane jest demokracja i prawo by wiedzieć z klucza kto jest idiotą, a kto nie. Widać ty jesteś jedną z tych osób :) , ale ja naprawdę nie mam do ciebie żalu. Idź tam na mróz i protestuj przeciwko fikcyjnym sytuacjom. Na szczęście nie stanowicie już żadnego zagrożenia dla normalnych Polaków i dla demokracji więc róbcie dalej swój cyrk przynajmniej jest z was dobra beka.

A co do atakowania ... to bez komentarza :) patrzcie na siebie wy niedorobione dzieci komucha i faszysty.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o