Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

to nie zmienia faktu,że i tak jest śliczna:) świetna aktorka i do tego ten cudowny głos :d nic tylko się
zachwycać :)

izabela11223

A jak ktoś ma jeszcze mniej to jest superkarzelkiem?

izabela11223

też mam 160 cm wzrostu i wcale nie jestem karzełkiem :D

Natina1996

heh :d a ile masz lat? użyłam takiego porównania,ponieważ jak na swój wiek jest trochę niska :) cocco03 superkarzełkiem? wyraziłam po prostu swoją opinię...uraziłam kogoś używając takiego porównania? nie zeby mi to przeszkadzało,ale mogłaby być trochę wyższa...w sumie przy boku Williama,który ma coś ponad 180 nie rzucała się aż tak ta różnica w oczy :)

izabela11223

ja mam 18 lat i 160 cm i raczej już nie urosnę :D

izabela11223

Mogłaby być trochę wyższa?! No ludzie! Przecież każdy robi projekt swojego ciała przed narodzinami, prawda? A Maite zapomniała o "lepszym" wzroście! No jak ona tak mogła?! :D

Mówisz, co ci ślina na język przyniesie? Czy po prostu próbujesz być taka "zabawna"?

izabela11223

Ty chyba nie wiesz jak karzełek wygląda dziewczyno! ;-)

Pauliskax33

o ludzie! czy w tej Polsce nie można już używać porównania dla żartu? :) nie martw się...wiem jak wygląda karzełek xd ale czy w karzełkach jest coś złego,że uważacie to jako obraze gdy się tak powie do kogoś kto ma 160 cm wzrostu? nie miałam na celu jakoś poniżyć Maite za to,że adekwatnie do swojego wieku jest niska xd wybaczcie mi za moje porównanie...myślałam,że nie uraże nikogo :) ubóstwiam Mai i nie miałam na celu nic złego :)

izabela11223

mam nadzieję,że rozpatrzycie moje przeprosiny pozytywnie :)

izabela11223

O ludzie! A czy w tej Polsce musi być od groma żartownisiów, szyderców i innych tego typu maści osobników? Jak nie szkoła, to praca, jak nie praca, to Internet. Wieczne wyśmiewanie cudzego wyglądu. Nie wiem, was wszystko dziwi? Czy po prostu nie posiadacie wystarczającej dawki tolerancji, ewentualnie empatii?

izabela11223

O taki syf jak rala MaryChuj to ciężko, ucztą dla oczu jest jej gra ślepej ha ha ha ha ! Rozrywka przednia ;)

Ralph_S_

masz coś do Marichuy? zależy jaki kto rodzaj serialu lubi...jedni wolą kryminalne lub wojenne,a inni telenowele,gdzie absurd goni absurd-tak jak ja :) lubię role Marichuy...pozytywna postać :) fajnie się ją ogląda na ekranie :)

izabela11223

Są rózne serial - kryminalne, dramaty, komedie, romanse i te na samym dnie z najgorszym aktorstwem i cała resztą. Do tych własnie należy Marichuy, królowa najgorszego syfu telewizyjnego. No ale jak oglądasz ten serial jak widz małpe w klatce to nie mam nic przeciwko ;)

Ralph_S_

no..ja jestem typową dziewczyną,która lubi takiego rodzaju romansidła :) ale innymi gatunkami tez nie pogardze :) Polecam Prison Break :) Zawsze to lepsze niż nasz Ferdek Kiepski(niby komedia,a mało jak dla mnie śmieszna,a wręcz zenująca) xd

izabela11223

Tak jak mówisz Ferdek to czysta żenuła ;) Prison Break 1 sezon wypasiony, dalej juz nie tak fajnie .

Ralph_S_

też tak uważam :) w 1 akcja się fajnie rozkręcała,dużo się działo..było napięcie :) a póżniej każdy sezon spadał coraz niżej niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones