Marc Musso

Marc Thomas Musso

6,1
38 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marc Musso

On jest ładny a jego starszy brat Mitchel też.
Nie wiem jak wam ale mnie sie podoba

Mysza_14

Ich starszy brat - Manson - też. :D Mitchel i Manson są do siebie bardzo podobni. Marc już mniej.

Mysza_14

W którym odcinki HM on jest? Nie kojarzę.

kamadaga

Ja też nie, nie wiedziałam dotąd ,ze Mitchael ma młodszego brata, ciekawe czy pójdzie w ślady braci i zacznie karierę muzyczną :)

nitishia

Sa juz jego piosenki na yt:) Moze pojdzie ale jak dlamnie to Marc i Mason sa bardziej do siebie podobni to Mitchel jest inny ;P

nol1324

Mhym rzeczywiście xD
ale to normalne, bo często jest tak że najstarsze dziecko i najmłodsze są do siebie bardziej podobni, tak samo jest z moimi kuzynami jest ich trzech wlaściwie dwóch i jedna dziewczynka. To właśnie ona jest najmłodsza i ona i najstarszy brat są dosłownie identyczni maja taki sam kształt nosa identyczny usmiech nawet podobny kształ głowy a średni ma zupełnie inną u rode i to bd. często się zdarza ;]

kamadaga

On grałw pierwszym odcinku czwartego sezonu chlopaka z sąsiedztwa to byl szok jak sobie chcialam przypomniec tak serie 4 i BUM on wchodzi przez drzwi tylko nie wiem dlaczego wczesniej tego nie zauwazylam..:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones