Piper Perabo

Piper Lisa Perabo

7,4
5 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piper Perabo

Piper jest jedną z moich ulubionych aktorek, znakomicie zagrała w filmie " Zagubione" (Lost and Delirious) , również jej pozostałe role bardzo mi sie spodobały. Szkoda, że zagrała w tak niewielu filmach, bo jest przecież świetną jest aktorką:)

Nadia_Nadia

Dokładnie, dokładnie, dokładnie! Zagrała naprawde świetnie w Lost & Delirious, ale czemu teraz wciąż gra w jakichś komedyjkach?! Przecież kreacją, którą stworzyła w L&D pokazała, że ma talent, a teraz mała rólka w Prestiżu i praktycznie u nas o niej cisza. Szkoda, bo dla mnie to w pewnym sensie kobieta kameleon...

Redrum

Komedyjkach? a Imagine Me & You? Główna rola i znów lesbijska..

mtx

no właśnie po raz kolejny lesbijska i jest to komedyjka romantyczna;) W koncu dziewczyne zaszufladkuja...

Redrum

moim zdaniem już ją w jakimś sensie zaszufladkowali. w Zagubionych zagrała naprawdę świetnie, raczej nikt inny nie pasowałby mi do tej roli. :)
jednak w innych filmach wypadła już słabiej. dodam, że widziałam ją w : " A właśnie, że tak!", "Moje ja", "Jaskinia", "Gry weselne", "Prestiż", no i "Zagubione".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones