Piper Perabo

Piper Lisa Perabo

7,4
5 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piper Perabo

Widziałam ją w Lost and Delirious oraz w Imagine Me & You i wprost nie mogłam uwierzyć,
że to ta sama osoba. Co do pierwszego filmu, mimo że ogólnie jest poruszający i dający do
myślenia, to strasznie irytował mnie jej piskliwy głos (przez co ogólnie grana postać działała
mi na nerwy) i do tego wyglądała hmmm niezbyt korzystnie. Natomiast w Imagine...
naprawdę mi się podobała, tembr również miała normalny (zresztą jej brytyjski akcent -
ciary, chociaż jest z Teksasu) i image też zupełnie inny i to bardzo na plus.
Nie wiem czy w Lost and Delirious ten dziwny zabieg był specjalny czy po prostu przez 4 lata,
aż tak się zmieniła (zresztą między 25 a 29 lat, więc raczej nie jest to dojrzewanie)?
Sorry za taki elaborat, ale jestem świeżo po obejrzeniu tych filmów i nie mogę się nadziwić!

M_Miley

A ja się nie mogę nadziwić jka można tak dobrze zagrać w Lost and Delirious i wzbudzać tyle emocji, żeby potem grać w kiepskich filmach i to jakieś 3planowe role, niepojęte dla mnie. Przeważnie słodkie idiotki blagają by móc zagrać poważniejszą rolę, dramatyczną, żeby móc się wykazać, a ona odwrotnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones