Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

hej.. ja wychodze z taka prosba do was .. moglibyscie mi polecic jakies dobre filmy z Rachel Weisz ... ktore warto ogladnac:) poza "Mumią" bo ten film juz widzialam .. i uwazam iz zagrala tam rewelacyjnie, dlatego chcialabym sie utwierdzic w moim przekonaniu ze naprawde dobra z niej aktorka i obejzec jeszcze jakies filmy z jej udzialem:)pozdro!

czarna404

Zdecydowanie polecam The Fountain.Arcydzieło

Kirk666

Jej najlepszy film to "Źródło" rewelacyjny.
Godne polecenia jeszcze : "Był sobie chłopiec" i "Wierny ogrodnik" :)

użytkownik usunięty
czarna404

Ja również mogę polecić "Źródło", a na dodatek jeszcze "Wróg u bram" - bardzo dobry dramat wojenny (jedna z lepszych roli Law'a), "Piękne istoty" - przyjemna czarna komedia + "Constantine" :)

Najlepszy film z Rachel Weisz to I want You;-)

użytkownik usunięty
Binula

"I want You" - poluję na niego, ale wiem, że leci na TVN Siedem; tylko, że wtedy gdy ten film emitowali (i to nie raz) to nie miałam tego programu, a teraz gdy go już mam nie chcą podzielić się ze mną tak wartościowym filmem...

A ja go sobie nagrałam właśnie na TVN 7. To jeden z jej najlepszych filmów, uwielbiam go. Nie rozumiem dlaczego jest tak mało znany:-(

użytkownik usunięty
Binula

tak, więc będę dalej (nie)cierpliwie czekać na pojawienie się
zresztą jak większość filmów z udziałem Rachel nie dość, że w TV nie lecą to jeszcze nie można ich nigdzie dostać...

obejrzyj The Fountain, jest dobrze dostępny i REWELACYJNY

użytkownik usunięty
Binula

widziałam; kolejny piękny obraz Darren'a zaraz po "Requiem for dream", a Rachel jest cudowna, ale wydaje mi się iż tego nie trzeba pisać skoro w każdym filmie jest nie dość, że piękna to na dodatek gra rewelacyjnie, chociaż chyba trzeba skoro rzadko kiedy ktoś zgadza się z moją opinią na jej temat

ja ją stawiam obok Kate Winslet do mojej top 5 najlepszych aktorek, więc witaj w klubie, hehe:-)

użytkownik usunięty
Binula

miło mi, kolejna osoba, która potrafi docenić Rachel, choć ja zaś za Kate Winslet nie przepadam

a ja obie uwielbiam i uważam, że są do siebie bardzo podobne;-)

użytkownik usunięty
Binula

oj z tym się akurat zgodzić nie mogę; dla mnie to są dwa różne światy :)

hehe, jakie to różne są gusta:-)

Witaj!Jeśli interesuje Cię ten sposób zdobycia filmu to podaję link:
http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=417730&highlight=want+you.
Pozdrawiam!!

arkadius76

"My blubbery nights", "the fountain" i może jeszcze "Przekręt doskonały"

czarna404

łoraju! A czy zauważyłaś może taki spis różnych filmów zatytułowany "Filmografia"? Rachelka w każdej roli jest świetna więc możesz brać w ciemno. Mi najbardziej utkwiła w pamięci w The Fountain (Źródło) ale inne role też były cudne.

lacki2000

No co Ty nie powiesz?? naprawde istnieje takie cos jak "Filmografia"?? nieprawdopodobne..
Nie dam rady obejzec wzystkich jej filmow, tymbardziej ze jej filmografia jest naprawde spora, dlatego wiec otworzylam ten temat.. i teraz juz wiem ktore sa najszesciej wymieniane ( dziekuje wszystkim za propozycje tytulow:) )..a jesli tobie nie pasuje temat to sie poprostu nie wpisuj! PROSTE!

czarna404

Naprawdę coś takiego istnieje i się tak nie irytuj bo przecież poleciłem Ci film zgodnie z tematem :P *wytyka jęzor ale tak lekko zaczepnie i zawadiacko by poprawić krążenie interlokutorce*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones