Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Coś jej brakuje taka jakby SZTUCZNA byłą ;/

bociqn

sztuczny to jestes ty baranie Rachel jest booooskaaaa

użytkownik usunięty
ficca36

Mnie też się nie podoba. Nie chodzi o to, że jest sztuczna, jest po prostu przeciętna.

Rachel jest wręcz anielsko piękna :(. Jak jesteś zazdrosna martita to idź wyżalić się gdzie indziej.

użytkownik usunięty
Dartenius

Dzwiny kraj. Musi mi się podobać każda kobieta, bo inaczej powiedzą, że jestem zazdrosna.
Koleś, po prostu wyrażam swoje zdanie. Anielsko piękna jest dla mnie Gwyneth Partlow, Sharon Stone, im owszem, zazdroszczę. RW akurat mi się nie podoba. Przepraszam. :)

użytkownik usunięty

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Przeciez dokladnie napisalam, ze uwazam, ze jej uroda jest przecietna. Gdzie tam byla mowa o zazdrosci? Tak sie tylko zastanawiam, skad takie wnioski wyciagnales. Nie zauwazylam rowniez, zebym tam sie jakos specjalnie zalila.
A tak w ogole i przy okazji, to chcialabym cie poinformowac, ze to jest forum. tutaj moge sobie wyrazic swoje zdanie, chyba, co nie? czy nie?

dla mnie jest po prostu zjawiskowa i ma anielski głos :D:D:D No1:D
ale o gustach sie nie dyskutuje :D

Jak chcesz wyrażać opinię w stylu - "Ona nie jest ładna, ona jest feee, mamooo...", to polecam ci fora typu bravo.pl. Filmweb jest ogólnie od oceny umiejętności aktorskich a nie czyjejś urody... nie wspominając już o takich herezjach jak "Rachel Weisz" i "brzydka".

użytkownik usunięty
Dartenius

Przeprzaszam bardzo, ale ty także nie oceniles jej umiejetnosci aktorskich, tylko jej wyglad, przy okazji takze skrytykowales mnie. Jesli masz jakis problem w zwiazku z tym, ze RW wedlug mnie nie jet ladna, to ty powienies napisac lista do dominiki czy innej pani psycholog, ze masz problemy ze soba i z zyciem w spoleczenstwie.
Rachel Weisz nie podoba mi sie, nie placz.

NIE KŁÓCIĆ SIĘ !
Przyznaj, że poprostu wolisz blondynki i będzie po sprawie . . .

użytkownik usunięty
lulusiowa

To, że nie podobami się jedna brunetka nie musi oznaczać, że wolę blondynki.

bociqn

Faktycznie, nie jest ładna... Jest PIĘKNA, tyle w temacie

miss_russ

nie jest klasyczną pięknością, ale ma coś takiego w sobie co przyciąga uwagę.

doomusia

nie ma czegoś takiego jak klasyczna piękność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones