Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Uwielbiam Rachel Weisz i jej kreacje, moim zdaniem ona i Kate Winslet mają podobny, wyśmienity styl, jednak uważam,że Oscar za rolę w Wiernym ogrodniku jest niesprawiedliwy. Miała tyle świetnych rół, czy aby na pewno ta w Wiernym ogorniku była tą najbardziej nadzwyczajną? Ja tak, niestety, nie uważam. Myślę, że to nie tyle kwestia jej gry, gdy.ż jest dobra, po prostu jej rola jest tam mało wyrazista i rozbudowana. Mam wrażenie,że Oscary coraz bardziej spadają na psy.

Binula

Zapraszam na mojego bloga, gdzie wymieniam dalszych aktorów, którzy moim zdaniem nie zasłużyli na statuetkę. Pozdrawiam:-)

Binula

Też myślę,że Weisz nie zasłużyła na tego Oscara.No dobrze zagrała,fakt,ale bez przesady.Nie wiem czy z obsady "Wiernego Ogrodnika" to Fiennes bardziej na Oscara nie zasługiwał.Tu też się z Tobą zgadzam-Oscary schodzą na psy,a ostatnio najlepszym na to dowodem była nominacja dla "Katynia" (moim zdaniem kiepski film),a pominięcie takiego dzieła jak "4 miesiące,3 tygodnie,2 dni" czy świetnego "Ostrożnie pożądanie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones