Sean Connery

Thomas Sean Connery

8,5
38 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Connery

Sean Connery to po Piercie Brosnanie najlepszyodtwurca roli Bonda ale jego najlepsze role to ojciec indiany jonesa i Jimy Malone z " NIETYKALNYCH "

Bondman

Chcę być konsekwentny. Jako gnojek wychowywałem się na Brosnanie więc mówiłem że jest najlepszy ale to Sean jest bezprzecznie the best

Bondman

Filmy z piercem to kicz nistety straszny, ale jakos sie dalo ogladac heh.

Bondman

Zgadzam sie ze Connery najlepszy razem z Moorem co do Brosnana nie byl zly ale filmy mial kiepskie to juz bardziej filmy Brosnana mozna podlozyc pod gatunek sf /fanfazy np. znikajacy samochód.

Ruben_fw

U mnie jest tak 1 miejsce Connery 2 z sentymentu Brosnan a 3cie Craig. Moor'a nie zawszę lubię bo kojarzy mi się trochę z Jimem Carrey przez te wszystkie uśmiechy itd. Wiem że mają inny styl grania ale jakoś Moore wydawał mi się taki "przesadzony" jak często Carrey w filmach a poza tym był "za słodki" i z filmów akcji, robił komedie. Connery to zarąbisty aktor i Bond. Moje ulubione filmy o 007 z nim to "Dr.No" "Nigdy nie mów nigdy więcej" oraz "Goldfinger".

Bondman

Nie wiem dlaczego ale Moora lubie najbardziej Live and let die .,Czlowiek ze zlotym pistoletem sa najlepsze albo Zabojczy widok .Ciekawe jak by Moore wypadl w Dr.no czy Goldfingerze

Ruben_fw

Dobrze dla mnie że się chyba nie dowiemy ;-)

Bondman

Najbardziej go lubię aktorsko w "Never Say never Again" bo połączył idealnie powagę z poczuciem humoru.

Bondman

Wczoraj oglądałem Nigdy nie mow nigdy i wg mnie Connery tutaj jakos inaczej gral niz we wcześniejszych filmach jak dla mnie to slabiutka częsc.

Ruben_fw

A mi się podoba to że jest trochę inna bo tworzona przez inną wytwórnię tylko dodaję jej smaku. Mam ją tak jak wszystkie Bondy na DVD i chyba wkrótce obejrzę już bodajże po raz 5ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones