Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3653162,tom-hanks-juz-we-wroclawiu-zdjeci a,id,t.html

Cholera, miałem go wczoraj pod fimowymi oknami, niestety widok słaby...

KMBak

A nie wiesz czy jest opcja, żeby sobie z nim zrobić zdjęcie? Słyszałam, że wszystko jest do tego stopnia pilnowane, że nie ma takiej możliwości, ale z drugiej strony kolega znajomej ma fotę ze Spielbergiem...

cicha89

Żadnych szans. Wszystko jest tak obstalowane, że hej. Dziś znowu ostro kręcili... Wybuchy jakieś ucieczki. Fajny film będzie.

KMBak

Szkoda... Jutro kończą zdjęcia i jadą dalej. "Fajny film będzie" - z Hanksem nie może być inaczej :)

cicha89

a na ile dni zaplanowano w sumie zdjęcia? Cieszmy się, że Spielberg sobie o nas przypomniał :) możemy być dumni, że gościmy artystów takiego formatu :)

tolerancja91

Czytałam, że w sobotę mieli kończyć we Wrocławiu i ruszać dalej, ale ile w sumie zdjęcia trwają niestety nie wiem ;)

tolerancja91

możemy być dumni, ale nie z powodu dla którego ta ekipa filmowa wybrała Wrocław. Miejsce które wybrali na kręcenie jest jednym z najpaskudniejszych krajobrazów Wrocławia. Żywcem wyjętym z roku 1945, a leży zaledwie 10-15 minut od rynku. I TO PIECHOTĄ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones