Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Uwielbiam filmy tego typu, jakimi zajmuję się Smarzowski. Mam tylko jedną uwagę. Obejrzałem dzisiaj Dom Zły i zauważyłem tam właściwie calutka obsadę z Wesela. Dziędziel, Topa, Wabich, Dybik, Rogalski, Jakubik. Być może jeszcze o kimś zapomniałem. Nie uważam to za wielki zatzut w odniesieniu do Smarzowskiego, ale wydaje mi się, że świadczy to o jego kolesiowstwie. Choć, zawsze można też powidzeć, że jest lojalny wobec ludzi, którzy już kiedyś się u niego sprawdzili :D

dziubek1991

I że ci ludzie są lojalni wobec niego, bo wiedzą, że nie będzie z tego chały.

Skrzypidlak

prawda

dziubek1991

ja akurat uważam to za ogromny atut. Wybiera po prostu najlepszych aktorów z polskiego 'rynku' i takich, którzy pasują do poważnych ról. Myślę, że ciężko by było zastąpić Preis czy Kulesze, Tope, Dziędziela itd są po prostu klasą samą w sobie.

dziubek1991

W takim razie Bergman to był już mega kolesiem. Caly czas ci sami aktorzy. I operator. I temat.
po prostu lubi tych aktorow i wypracowal z nimi wspolny jezyk...

dziubek1991

Według mnie ci wszyscy aktorzy błyszczą dwa razy jaśniej w filmach pana Smarzowskiego. :)
I te "parszywe mordy niektórych" urealniają ich postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones