Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Każdy jego film jest po prostu doskonały, tak bardzo wszystko się klei, że można te filmy oglądać bez końca i zawsze jest to przyjemność jak za pierwszym razem. Uwielbiam jego minimalistyczny styl, uwielbiam aktorów, których dobiera, dzięki niemu doceniłem Bartłomieja Topę od lat kojarzonego przeze mnie tylko z debilnym Zenkiem ze Złotopolskich. Uwielbiam takie smaczki jak reżyser odkrywa przed człowiekiem nowe światy i aktorów :) niesamowity talent, takt, styl, pomysł i przede wszystkim : Smarzowski ma swój własny styl, który zawsze się rozpozna nawet jeśli nie on pisze scenariusz.

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

Podpisuję się. Jestem ogromnym fanem twórczości Pana Wojtka.

Cobra_Choke

Również się zgadzam, ale z tym że Wesele powinno dostać Oscara to trochę cię poniosło :).

dawidznajmiecki

Dlaczego ? :) jak dla mnie ten film jest doskonały, a wręcz genialny. Począwszy od fabuły i przebiegu historii, a skończywszy na aktorstwie. Wiele gorszych gniotów dostaje Oscary więc czemu Wesele nie mogłoby dostać. Aczkolwiek ogólnie ciężko tak mówić bo przecież w USA w ogóle by tego filmu nie zrozumieli więc ... :) u mnie ma Oscara, a na pewno Dziędziel jako Wiesław Wojnar :D

Cobra_Choke

Głównie ze względu na to, że tak jak piszesz Amerykanie by tego nie zrozumieli. Chociaż też uważam, że film jest genialny jak zresztą każdy Smarzowskiego :). Oby jak najwięcej takich filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones