Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Poproszę o kontakt mailowy. Mam do pana pewną sprawę.

MaX_20

Chyba ci nie odpisze.....kto ma czas na takich debili jak ty ?

MaX_20

Raczej odwrotnie tacy debile nie mają czasu na normalnych ludzi ...

Warszawka ma ogólnie wszystkich gdzieś, bo myśli że złapała Pana Boga za nogi ..

Jak ma sprawe niech próbuje, a ty go nadgorliwy forumowiczu nie obrażaj, bo to tak jakbyś obrażał samego siebie ..

Także Max- powodzenia, bo Ci sie baardzo przyda .. ^^

PS. A o jaką sprawę chodzi, może bedę mogła coś pomóc (?)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pastor1

haha
ten komentarz dowodzi jedynie tego, że trafiłam w dziesiątke xD

prawda kole w aureole

kyanka

Szczerze mówiąc to twój komentarz dowodzi, że masz jakieś wielkie kompleksy wobec tej "warszawki" (piszę to z Wrocławia, żeby nie było). A co do tego, że Smarzowski nie odpisze bo "myśli, że złapał Pana Boga za nogi" to śmieszna jesteś. Co on ma obowiązek wchodzić na swój profil na filmwebie? Czy ktokolwiek poważny próbowałby się skontaktować z nim poprzez posta na jakimś tam forum? Moim zdaniem prośba o kontakt wyrażona w ten sposób jest raczej żałosna...

Pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pastor1

Nic oprócz moherów? O Koperniku słyszałeś? O Starówce (lista UNESCO)? O jedynym w Europie ratuszu zbudowanym na takim planie? O jednym z najlepszych ośrodków astronomicznych w Europie Środkowej?

Mam złe doświadczenia ze stolicą, ale obrażać nikogo nie będę. Sami sobie wystawiliście laurki.

I tak - proszenie na podstronie portalu filmowego o kontakt z osobą, której podstrona dotyczy (a jest utworzona zupełnie od niej niezależnie) jest jak napisanie odręcznie takiej samej prośby przy notatce biograficznej w encyklopedii skierowanej do osoby, której dotyczy. Zachowanie na poziomie dziecka - fantazji pogratulować, ale rzetelnego podejścia już nie za bardzo. Czyżby ktoś chciał przedstawić "fenomenalny pomysł na film"? Tyle, że to co nam się poukładało w główce, to jeszcze nie jest ani profesjonalny scenariusz, ani nawet w pełni ukształtowany pomysł nań. W moich wyobrażeniach też stworzyłem już kilka dzieł, które zrewolucjonizowały kino.

I nie, "warszawka" tak nie ma. Kolega niedawno bez problemu skontaktował się ze znanym polskim aktorem, który nie przyjął zaproszenia na pewne wydarzenie, ale błyskawicznie udzielał odpowiedzi na wysłane maile.

Stanley_Hartman

na Boga, a co ma do tego znowu warszawka?

michal_wodzinski

Urodził się w Korczynie. Studiował w Krakowie i Łodzi. Faktycznie. "Warszawka", to same świnie. Logiczny wniosek, pogratulować.

Poza podziałem Warszawa - reszta świata, jest też drugi: ludzie normalni - zaślepieni kretyni. Niewątpliwie kyanka, niezależnie od tego, gdzie mieszka, należy do drugiej grupy.

sneer_lm

Ma ktoś do niego maila?

Stanley_Hartman

Widziałem co najmniej dwa razy, jak ktoś się skontaktował za pośrednictwem forum na podstronach filmwebu z ludźmi, których te podstrony dotyczyły, więc chyba jest to jednak realne?

Dodam, że to nie ja się kontaktowałem - znalazłem to przypadkiem.

debocik

Możesz przytoczyć te przypadki? To ciekawe.

dolce8

Nie mogę, ponieważ nawet nie pamiętam, kto to był - pamiętam tylko, że jedna z tych osób była dosyć znana w kraju, natomiast druga to reżyser młodego pokolenia - miał może trzy filmy na koncie, jednak nie potrafię sobie przypomnieć, jakie - więc nie jestem w stanie tego podlinkować. Jednak mimo to uważam że kontaktowanie się z takimi ludźmi za pomocą forów na podstronach filmwebu to chybiony pomysł. Sam kontaktowałem się z kilkoma osobami "z góry" jednak robiłem to za pomocą drogi mailowej. Tak, udało mi się uzyskać odpowiedź.

Pozdrawiam

Pastor1

niniejszym potwierdziles opinie o warszwiakach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones