1923
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałem 8 i nie wyglądało to na zakończenie. Ogólnie bardzo dobry serial, ale nie jest w moim odczuciu lepszy od "1883". Czekam na dalszy rozwój, bo coś przygoda Spencera dłuży się w nieskończoność. Niepotrzebnie. Trochę zaczynam się irytować...

ocenił(a) serial na 5
olson80

Za dużo. Odcinków jest za dużo .... :d

Martara

Trudno powiedzieć, czy za dużo jest odcinków, ale z pewnością za dużo jest w nich tematyki podróży  Spencera i towarzyszących temu przeciwności losu. Wolałbym, żeby serial skupiał się głównie na Yellowstone, a historia z Afryki była jedynie wątkiem na góra 3 odcinki. Gdzieś po drodze widz możne stracić cierpliwość. Jeśli ma być kolejny sezon, to lepiej, żeby Spencer już w pierwszym odcinku wrócił do domu. W innym razie dam sobie chyba spokój z dalszym oglądaniem :)

olson80

Ja obejrzałam 8 odcinków 1923 i mimo iż historia Spencera to science-fiction to głównie czekałam na dalsze losy Alex i Spencera. Myślałam że będzie 10 odcinków a tu dupa...

Sabineczka7

Serial urwany bez skrupułów. Czekałem aż główny bohater przyjedzie do domu i pomoże rodzinie zrobić porządek z agresorami. Nie doczekałem się :) Powiem więcej - już nie czekam.

olson80

Czyli ogólnie będzie jeszcze drugi sezon tego 1923 czy od razu kolejny serial 6666 po Yellowstone?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones