1923
powrót do forum 1 sezonu

że będą kolejne (a przynajmniej 1) kolejne sezony. Ktoś wie ile sezonów jest planowane?
Wątek nauki w kato-misji i ucieczki Indiańskiej nastolatki do niczego w S1 nie pasuje więc bezwzględnie musi być kolejny sezon, żeby ten temat połączyć z wątkami Duttonów. Wątek "afrykańskiego" romansu (jak ktoś gdzieś tu w komentarzach zauważył) faktycznie przydługi. Chwilami niektóre sceny i watki są niczym nie uzasadnione. Być może kolejne sezony połączą to w całość.
Oglądałem 1883. I to jest to historia zamknięta, która zasadniczo nie wymaga kolejnego sezonu. Zaczyna się śmiercią na ospę/dżumę(?) żony kapitana i kończy jak kapitan dociera na finisz szlaku osadników. Można by próbować opowiedzieć co było w czasie 40 lat pomiędzy końcem S1 1883 a 1923 ale w sumie napomykają o tym w czasie różnych rozmów bohaterowie 1923. Jednak sam S1 1923 pozostawia masę otwartych wątków, które rozpoczyna i nie maja swoich śladów w Yellowstone (czemu w sumie nie ma się co dziwić, skoro ten spinoff do Yelowstown opowiada o historii z przed 100 lat), a które powinny mieć jakieś zamkniecie i na te zamknięcia wątków czekam..

Jestem w trakcie S3 Yellowstone. Całość, 1883-1923-Y dają bardzo interesującą historię i perspektywę na zmiany jakie przechodzi rodzina Duttonów przez pokolenia i 150 lat od osadnictwa przez rozwój do walki o utrzymanie się przy życiu i ziemi zdobytej przez przodków...

Czy ktoś może wie ile sezonów 1923 jest planowane? Ford ma już 80 lat. To cud że w ogóle jeszcze podejmuje się grania takich ról. Za kilka lat może już nie mieć sił na granie w serialu.

ocenił(a) serial na 9
splawik

uważam, że sezon drugi 1923 powinien być, bo rzeczywiście sporo wątków otwartych. Myślę ze na drugim się skończy. gdzieś przeczytałem, że kolejny "sezon" miałby się rozgrywać w latach 60. Wtedy byłoby: 1883, 1923 (ewentualnie z drugim sezonem) i Yellowstone.

Nie może być znowu nie wiadomo ile sezonów serialu 1923- bo już tu akcja trwała długo- same podróże statkiem trwały miesiące. a tzreba pamiętać, że John Dutton z yellowstone urodził się jakoś w latach 50.

ocenił(a) serial na 9
splawik

Dzisiaj czytałem, że sezon drugi powstanie. Możliwe że już pod koniec 2024

splawik

Nie mam pewności czy sezon 1 skończył się na 8 odcinkach, bo tu nie ma żadnego zakończenia. Wydaje mi się, że będą jeszcze jakieś odcinki, żeby zakończyć ten serial. Później powstanie kolejny, np. lata 60.

ocenił(a) serial na 8
splawik

Pasuje bo młoda nazywa się Rainwatr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones