PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793743}

9-1-1

7,8 3 581
ocen
7,8 10 1 3581
9 1 1
powrót do forum serialu 9-1-1

Wiecie może na jakiejś stronie internetowej można obejrzeć ten serial i najlepiej z polskimi literami??
Pozdrawiam cieplutko

ChicagoFireD

filmy.to

ocenił(a) serial na 8
AleLew

A dziękuję dziękuję za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 3
ChicagoFireD

Do Chicago Fire ten serial się nie umywa. Nawet do nudnego Chicago Justice.

ocenił(a) serial na 8
_surreal_

To prawda. Chicago Fire jest jedyny w swoim rodzaju i przez najbliższe kilkaset lat na pewno nikt godnie nie będzie wstanie zastąpić. Jednak w wolnym czasie albo wtedy gdy jeszcze nie będzie polskich napisów do CF, można obejrzeć ten serial. Wiadomo też, że CF jak i ten serial mają własne sposoby i pomysły na kręcenie serialu. Dzięki CF bardziej odczuwamy, jakbyśmy my widzowie towarzyszyli bohaterom przy ich codziennych przeżyciach i ja osobiście mam takie odczucie, jakby CF istniało na prawdę, a kamera nagrywająca aktorów jest gdzieś ukryta i towarzyszy im na każdym kroku, tak bardzo ten serial jest realistyczny. Natomiast 9-1-1 mam wrażenie, jakby był typem dokumentu i jest nagrywany w formie takiego opowiadania przez Panią pracującą w centrali, dużym plusem jest to że przeróżne akcje działy się na prawdę i bardzo polubiłam kandydata na strażaka, wydaje się być taki sympatyczny i myślę, że będzie bardzo dobrym strażakiem.

ocenił(a) serial na 10
ChicagoFireD

Ja ogladalam na onitube jako jedyny serwis nie pobiera oplat i nie trzeba sie rejerstrowac niestety tylko po angielsku

ocenił(a) serial na 8
Gosinka_gosinka

No właśnie z tym moim angielskim to nie zawsze perfecto, ale dziękuję za odpowiedź :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones