PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569214}
6,7 376
ocen
6,7 10 1 376
Amagami SS
powrót do forum serialu Amagami SS

Powiem że zaskoczyłem się tą produkcją. Zazwyczaj jak oglądałem anime tworzone na podstawie
gier, to miało około 14 epizodów, tutaj jest ich aż 25. Muszę przyznać że romans wg mnie jest tu
dobrze ukazany, a reakcje bohatera w nie których momentach rozśmieszały mnie. Nacisk nie jest
kładziony na komedie, lecz bardziej na romans szkolny. Tak zastanawiałem się jak to pociągną, czy
w następnych historiach będzie jakaś schematyczność? Owszem może da rade wyłapać parę
podobieństw, ale to nie zakłóciło przyjemnego odbioru tej produkcji (bynajmniej w moim
przypadku). Opening'i jak i Ending'i pasuja do charakteru anime. Postacie są barwne pod
względem osobowości, co daje nam inny przebieg całej historii. Nie znudziłem się przy oglądaniu,
powiem więcej, nawet ta produkcja jest wciągająca. Jak najbardziej jest to produkcja do której
można wracać.
Ja nie odczułem znudzenia czy niechęci do dalszego oglądania. Polecam każdemu ten tytuł.
Przyjemne Anime. Daje takie solidne 9. Pozdrawiam.

biro85

J/w bardzo dobre anime, też dałem porządne 9, z racji tego że każda dziewczyna ma swoje 4 odcinki, każdą dokładnie poznajemy, a każda ma inny charakter i zainteresowania, coś pięknego.
Do tego bdb kreska i zajebisty opening.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones