PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790389}

American Vandal

7,3 6 829
ocen
7,3 10 1 6829
7,5 13
ocen krytyków
American Vandal
powrót do forum serialu American Vandal

Po obejrzeniu wszystkich odcinków nadal nie wiem kto jest winny. Może nie uważnie oglądałam ale nadal nie wiem. Jak ktoś wie niech napisze

ocenił(a) serial na 8
Popopiwerrangers

Prawdopodobnie przewodnicząca i jej chłopak Van. Peter nie chciał oskarżać kolejnych osób i niszczyć im życia tylko dlatego, że wydawało mu się, że to właśnie oni. Taka jest właśnie puenta i przez to nie dostajemy jasnej odpowiedzi. Tak mi się przynajmniej wydaje.

ocenił(a) serial na 7
kajetan17

Wg mnie nie do końca.
Przecież "oskarżył" ich w swojej ostatniej teorii, którą przedstawił. Po rozmowie z Carlą najprawdopodobniej nie zmienił zdania co do sprawców, tylko co do ich motywu. A nowej, ostatniej teorii nie przedstawił, bo to już "level hard", zarówno co do Rafferty'ego, dyrekcji szkoły, jak i samej Carli.

ocenił(a) serial na 7
Popopiwerrangers

serial jest wzorowany na prawdziwy dokument a w takich niestety rzadko udaje się dojść do prawdy. i tak właśnie zakończył się american vandlal- są tropy prowadzące do przewodniczącej i jej chłopaka ale niepodważalnych dowodów brak

Popopiwerrangers

ja myślę że Kraz

ocenił(a) serial na 8
Popopiwerrangers

#Krazdidit

Popopiwerrangers

Pomineli jedna rzecz. W czasie gdy nauczyciel od wf odbiera nagrode to w tym samym momencie Kraz wychodzi zly z sali, wiec moze faktycznie to on zrobil.

ocenił(a) serial na 8
Popopiwerrangers

Dla mnie brat ;) podobieństwo motywów,sylwetki oraz możliwe ze wzorcowc rysowania przyrodzeń + motyw z nauczycielka historii .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones