PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005447}

Anatomia skandalu

Anatomy of a Scandal
6,5 8 826
ocen
6,5 10 1 8826
Anatomia skandalu
powrót do forum serialu Anatomia skandalu

Irytująca praca kamery, rozdmuchane to jakbyśmy oglądali jakieś arcydzieło. Irytujące postaci, pani prokurator tragedia.
Serial jest totalnym gniotem, nie widzę żadnych plusów jego oglądania. Szkoda czasu i nie polecam.

rapidity

Dzięki.
Jestem świeżo po Prawniku z Lincolna i szukałam czegoś dobrego na jego miarę. Ludzie polecali to arcydzieło, ale po pierwszym odcinku zaczęłam myśleć, że chyba jednak nie tego szukam. Cieszę się, że nie jestem jedyna, której się ten twór Netflixowy nie spodobał. Po jednym odcinku podziękuję, może znajdę inny dobry kryminał..

rapidity

Zgadzam się w 100%. Odradzam ogladanie, szkoda czasu, a zakonczenie w ogole porazka

rapidity

Nie przesadzajmy. To jest typowy średniak, typowy, a do tego w konwencji miniserialu. Nie zajmuje długo, opowieśc nie jest aż tak bardzo infantylna, są tysiące gorszych, gra aktorska też nie sprawia, że odkleja Ci się tęczówka,a dialogi nie są najgorsze. To jest średniak, bez kosmicznych aspiracji. Idąc Twoi tokiem rozumowania, to za filmy Vegi powinni mu matkę ukrzyżować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones