PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005447}

Anatomia skandalu

Anatomy of a Scandal
6,5 8 826
ocen
6,5 10 1 8826
Anatomia skandalu
powrót do forum serialu Anatomia skandalu

Widzę 140 głosów. Ktoś się wypowie? Jeden z lepszych seriali tego roku Netflixa?

ocenił(a) serial na 7
raphau93

Warto, najlepsze co Netflix wypuścił w tym roku.

ocenił(a) serial na 5
raphau93

Czy ja wiem, łudząco podobne do Od Nowa z Kidman i Grantem tylko trochę skromniejsze. Raczej bez szału

ocenił(a) serial na 8
raphau93

Ambitny film. Warto obejrzeć, choć nie jest to może mega wystrzał emocji i pozytywnych wrażeń. Intrygujący. Mnie zaciekawił.

raphau93

Warto. Intrygujący , do tego dobrze zagrany.

raphau93

Szczerze to nudny. Wszyscy i wszystko jest ładne i ....tylko tyle. Mogli trochę poprzycinać, bo wlecze się momentami niemiłosiernie.

ocenił(a) serial na 4
raphau93

Nudny i rozwleczony. Efekty jak dla ubogich umysłowo. Mógłby i może być ciekawy ale wyszła populistyczna papka

ocenił(a) serial na 8
raphau93

Mi się natomiast podobał. To nie jest serial w którym będą efekty. Niektórym się mógł dłużyć, zaś mi minął dość szybko. Kreacja aktorów na wysokim poziomie. Wspaniale przedstawione emocje które nimi targały i to reżyser chciał pokazać. Emocje, różne spojrzenie na jedną sytuację. Tu wymagało wręcz skupienia.

ocenił(a) serial na 9
raphau93

Warto W tym roku nie widziałam nic lepszego

ocenił(a) serial na 3
raphau93

jesli nie masz nic lepszego to mozna obejrzec, ale to malo ambitny serial.

ocenił(a) serial na 3
raphau93

Nie warto, łopatologiczny do bólu a główne bohaterki to dramat

mazol

Pełna zgoda, dla mnie serial tendencyjny, przewidywalny, do bólu poprawny politycznie. Czekam na serial o "me too", który będzie nakręcony w taki sposób aby zakończenie było zaskoczeniem. Niestety takie mamy czasy, że nie jest to możliwe. Dodatkowo kobiety w tym filmie przyprawiają o wymioty. Ich prywatna wendetta w końcówce serialu stawia je w bardzo kiepskim świetle. Taki paradoks, niby serial ma bronić kobiet i fabuła prowadzona jest tak, że naturalnym odruchem to im wierzymy a jednak koniec końców zrobiono z nich durnowate feministki, ta solidarność jajników na koniec... słabo. Nie wiem co autorzy chcieli powiedzieć. Dla samej takiej rozkminki warto obejrzeć ale ja mam niesmak i niedosyt.

ocenił(a) serial na 3
Toreador

Nic dodać nic ująć, miałam dokładnie takie same odczucia, fajnie, ze ujęłaś to w słowa :)

Toreador

Mnie tez nieco to zirytowalo na koniec,ale....co z pokazana nie tylko na końcu ale w calym serialu solidarnością..penisow (?) (Premier, prowiec itd). Dlaczego to nie irytuje? Moze to ciekawe pytanie? Mnie twist fabularny tez nie zachwycil, jest dosc malo prawdopodobny, ale podoba mi sie pokazana tu "forma gwałtu" - mysle ze zdazajaca sie dosc czesto, tzn taka forma ze facet nawet nie wie, ze cos zrobil, nie widzi tego, a kobieta jest przerazona lub nie potrafi zareagować. Z drugiej strony trudne do udowodnienia slowo za slowo,bo i w druga strone sa naduzycia. Ale jednak - czy częściej zakladamy ze nadużycie jest ze strony kobiety, czy mezczyzny?

Toreador

I jeszcze to "boys would be boys".. tak mi sie przypomnialo

ocenił(a) serial na 1
raphau93

ten serial to kompletna tragedia, beznadziejny ,slabo zagrany,naiwny i wrecz glupi, stracone 6 godzin

ocenił(a) serial na 8
raphau93

Może nie najlepszy z tego się pojawiło na netflix ale warto, bardzo warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones