PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 203
oceny
7,3 10 1 63203
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Wrzucamy w tym wątku wszystkie info dotyczące nowego sezonu - wypowiedzi, wywiady itd. Na chwilę obecną:
-W stałej obsadzie będzie Cassidy (Laurel) i Haynes (Roy)
-Podczas crossoveru zostanie przedstawiona Batwoman i Gotham City
-David Ramsey wyreżyseruje jeden z odcinków
-Pan powyżej chciałby, aby sezon skupił się na relacjach pomiędzy Oliverem a Digglem, Felicity i Williamem oraz aby została przedstawiona historia Johna, w tym jego rodziców
-Arrow będzie nadawany we wtorki

ocenił(a) serial na 7
Meximax

szczerze to nie wiem czy w ogóle mam ochote oglądać to.
Z flashem kończe na pewno. Pewnie obejrze jak już totalnie nic nie bedzie to ogladania aby posmiac się z dialogów ale w tempie systematycznym ja odpadam.
Obecność BC jako villain na jeden sezon ok ale 2 kanarki w jendym sezonie po tej samej stronie ? To raczej mnie przerośnie...

Meximax

Z informacji, które zostały napisane: Arrow we wtorki? Największe zaskoczenie :D Ciężko będzie przywyknąć, jakoś Arrow kojarzył mi się z czwartkowym wieczorem bądź po prostu piątkiem czasu środkowoeuropejskiego.

ocenił(a) serial na 8
Meximax

Mój błąd, Arrow jednak w poniedziałki. Tak czy siak jest to zmiana :P Następne info:
-Fani komiksów się ucieszą, bo przez jakiś czas Oliver ma paradować w charakterystycznej koziej bródce ;)
A z takich oczywistych/mniej ważnych rzeczy: Oliver wyjdzie z więzienia, sezon skupi się na Longbow Hunters, Quentina już nie zobaczymy, zmienił się showrunner, Roy będzie musiał poradzić sobie z konsekwencjami ujawnienia przez Olivera swojej tożsamości, fakt, że Queen jest Zieloną Strzałą mocno wpłynie na życie Felicity i Williama.

ocenił(a) serial na 8
Meximax

To jest naprawdę irytujące, że nie da się edytować komentarzy. No to lecimy dalej:
-Amell zapowiada "wykorzystanie „nowej techniki narracji” w kolejnej odsłonie"
-Do regularnej obsady dołącza dwóch nowych bohaterów:
Pierwszym z nich jest „ambitny, młody i nastawiony wrogo w stosunku do mścicieli rekrut policji Star City”. Ma on być dla bojowników tym, kim… „Buffy była dla wampirów”. Drugim bohaterem jest komputerowy geniusz, mężczyzna o homoseksualnej orientacji, którego niezwykle trudna przeszłość „chwyta za serce”. Wedle doniesień Cinema Blend miałby on zostać nowym chłopakiem Curtisa – na razie nie podano jeszcze szczegółów na temat roli, jaką odegra w produkcji.

Wow, jeszcze nie minął tydzień od finału 6 sezonu, a już jestem zniesmaczony siódmym :)

Meximax

Wydaje mi sie że nigdzie ( w sensie w zadnym wiarygodnym źrodle) nie spotkalam sie z tym że osobą o homoseksualnej orientacji ma być akurat facet. Równie dobrze może być to kobieta i w ten sposób mogą chciec wprowadzić postać Batwoman. Czy to juz nie brzmi duzo lepiej??

ocenił(a) serial na 8
m_lenna

https://www.cinemablend.com/television/2424352/arrow-season-7-is-bringing-in-two -new-characters-and-one-will-be-bad-for-team-arrow Z artykułu wynika, że jednak facet. O Batwoman by napisali wprost, zresztą ona ma się ukazać podczas crossoveru i nie jest powiedziane, że dołączy do któregoś serialu na stałe.
A co do pytania - nie, nie brzmi dużo lepiej. Mam dość poprawności politycznej i wysuwania na I plan orientacji bohaterów.

Meximax

Oni redaguja to co ktos im tam powie i sami tez mogli przeinaczyć cudze słowa. Poza tym, z tego artykułu (od razu mowie ze przeczytałam tylko fragment) wciąz nic nie wynika :P

Batwomen nie bedzie w serialu na stałe ale moze być wprowadzona jej postać i w komiksach była lesbijką.

Ja mam z kolei dośc narzekania na poprawność polityczną w kontekście seriali Arrowverse gdzie chyba z połowa obsady to geje/lesbijki. Gdzie szef szefów król Arrowverse ma męża i razem z nim wychowuje syna. Gdzie głowni aktorzy są mocno zaangażowani i wspieralaja ruchy LGBT. Gdzie taki Stephen Amell potrafi pocałowac Barrowmana - geja w usta dla jaj i nikogo to nie dziwi ani nie gorszy bo nie ma absolutnie ŻADNEGO powodu. Tacy są ludzie którzy tworzą te seriale, tak wygląda ich świat i to jest dla nich ważne. Takie własnie wartości prezentuja w swojej pracy twórczej i nikt nie musi brać w tym udziału, jezeli nie chce. Te seriale nie są puszczane w szkołach i nikt nikogo do ich oglądania nie zmusza.

Ja np nie uwazam zeby orientacja bohaterów była wysuwana na pierwszy plan. W przypadku Curtisa wysuwane jest wszystko inne i jest to koszmarne. Ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) serial na 8
m_lenna

No tylko po prostu nie rozumiem skąd te wątpliwości, że to nie będzie gej, tylko lesbijka. Zwłaszcza, że gdzieś tam mignęła mi informacja, że ma być to nowy chłopak Curtisa ;)

Nie przeszkadzają mi osoby homoseksualne w serialu. Przeszkadza mi to, że to jest serial komiksowy - więc chcę widzieć akcję, albo fajne relacje między bohaterami. Tutaj jednak czy to w przypadku Batwoman czy tego nowego geja - od razu wysuwa się info na pierwszy plan, że jest to osoba homoseksualna. Dla przykładu: nie wiem czy oglądałaś nowego Deadpoola, ale tam też jest para homoseksualna. I jakoś ani przez moment nie jest to istotne - po prostu ta para jest i tyle. W Legendach też występują osoby homoseksualne a jakoś nikt z tego powodu nie narzeka - bo to nie definiuje bohaterów w żaden sposób. Curtis np jest, bo jest. To kopia Felicity, którą dalej się trzyma w serialu ze względu właśnie na poprawność polityczną.

ocenił(a) serial na 5
Meximax

Jeśli faktycznie cały sezon miałby się tak mocno skupić na Digglu to już jest pierwszym kandydatem do odstrzału :)

Warto też zaznaczyć, że:

- Ricardo Diaz zapewne powróci

- Marc Guggenheim wygadał się, że The Longbow Hunters będą ważnym villainem (niewykluczone, że głównym) w 7 sezonie

ocenił(a) serial na 10
Meximax

Batwoman ? Ciekawe czy w serialu też będzie lesbijką . no i Gotham , ciekawe ciekawe :)

PS: Ojeej , jaki ten Curtis kochliwy no ale bedzieo kazja się pośmiać zarówno z tego jak i z komentów na forum jakie ów romans wywoła :D

Meximax

Felishity i William powracają, więc to jeden z większych minusów tego sezonu. Poza tym ciekawe jak wyjaśnia, że Roy powrócił bez Thei XD

ocenił(a) serial na 8
Meximax

Roy będzie naszym Royem, w sensie z Ziemi 1, info potwierdzone.

Meximax

Nawet przez myśl mi nie przeszło, aby był to inny Roy z innej Ziemi.. fak, a tutaj jakieś potwierdzenia lecą od twórców/producentów/panów i władców, haha :D

ocenił(a) serial na 10
Meximax

Plotki też mogą być? Poszperałem trochę i wynalazłem takie że w serialu mogą się pojawić Lady Shiva i Blue Beetle ;)

ocenił(a) serial na 8
Raister

W każdej plotce jest ziarenko prawdy ;) O Shivie też obiło mi się o uszy. Ted Kord początkowo miał być wprowadzony zamiast Raya Palmera, ale chyba jakieś problemy formalne z tą postacią mieli. Potem jeszcze temat wracał, ale teraz pozostała wielka niewiadoma. Mi się właśnie marzy team stworzony z Arrowa, Diggle'a, Roya, Black Cannary (Dinah), Blue Beetle i Booster Golda ;)

ocenił(a) serial na 8
Raister

Lady Shiva ma się pojawić w serialu "Gotham" w 5 sezonie. Więc nie jestem pewny czy pokażą ją Arrow, chociaż jak miasto Gotham ma być w crossoverze to czemu nie. Ale z racji, że oglądam oba seriale chyba dosyć dziwne by było oglądać na raz tę samą postać w obu serialach i prawdopodobnie graną przez innych aktorów. Z Ras al'Ghulem nie było problemu, bo nie wykorzystano tej postaci w obu serialach w tym samym czasie.

ocenił(a) serial na 8
Meximax

Amell zaczął zapuszczać już bródkę i ćwiczyć do 7 sezonu. Diggle raczej dość szybko przestanie być na uboczu z ARGUSem i z Oliverem "wrócą do siebie" (info od Ramseya). W sumie jak na razie więcej informacji nie znalazłem.

Meximax

Oglądam Arrow od początku ale to mój dopiero 1 komentarz na fw o nim i muszę wylać swoję żale co zrobili z tym serialem i co zapowiada 7sezon:
-Tłusty pedzio powróci - dżej harper
- Syn Olivera nudy jak flaki z olejem
-Felicity.... W 2 pierwszych sezonach kradła show a od 3s co oni zrobili z tą postacią...
- Nie rozumiem co oni odpierdal!@ą z nudną postacią jaką jest kanarek. W 3 sezonie uśmiercają ją jako Sarę. Później irytująca od początku Louren czy jak to się piszę dostaje to miano. W 4S Sarę wskrzesili i są 2 kanary.... Zabijają Louren (jak ja na to czekałem!) no i trzeba znaleźć zastępstwo bo jak to kanarka ma nie być? Rekrutują jakąś nudną dziewuchę i jeszcze pojawia się Louren z E2. JPR po uj zabijać jedną nudną postać by później zastąpić ją tą samą postacią graną przez tę samą beznadziejną aktorkę.... Gdzie tu logika?
-Gejo wątki po co na siłę wciskane....

Mój plan by przywrócić ten serial do pionu:
-Wyjeb!@ć pachołki tzn Ten durny Wild Dog co nie potrafi niczego uczelić. Gejowy mudżyn i wszelkie Kanary.
-Ograniczyć Felcity do roli macochy syna Olivera.
- Oliver powinien działać Solo. Żadnych informatyków i czarnych kierowców.
- Dużo akrobatycznych walk jak w 2 pierwszych sezonach.
- Dodać brutalnych scen taki jak to miał Daredevil.
- Niech Oliver da sobie ostatecznie z Digiem po pysku i już się nie godzą.
- I skończyć z wątkami typu pokłóciłem się z kimś i już w tym samym odcinku się z nim godzę


Na prawdę żal mi za to co z serialu o mścicielu zrobili coś co powinno się teraz nazywać arrow i jego przedszkole i familia

tamtoo1

"- Dużo akrobatycznych walk jak w 2 pierwszych sezonach."
Sceny akcji i wszelakie walki w większości wypadków są dużo, dużo lepsze niż w pierwszych sezonach wg mnie. Jeśli jest jakaś najjaśniejsza strona ostatnich sezonów to z pewnością sceny akcji (s6 chyba zapoczątkował ten trend i nawet w marnym s7 były akcje, które świetnie się oglądało.. wjazd Deathstroke'a na 'chate' to przecież mistrzostwo świata porównywalne z akcją z Daredevila; wszelakie akcje Olivera - świetne, i tylko jak coś kłuło w oczy to akcje wypierdków Queena).

matiiii

Hej, możesz polecić jakiś serial do zobaczenia? ;)

Czarnolas_reaktywacja

Jeśli oglądałaś starego, poczciwego "Karate Kid" to ostatnio obejrzałem "Cobra Kai" - POLECAM! (w zasadzie to wczoraj na profilu oceniłem i skomentowałem na forum buahaha :D) Choć serial bardzo nierówny - pierwsza połowa serialu i punkt wyjścia dla niego FENOMENALNY, natomiast końcówka czy bardziej druga połowa sezonu - jakbym oglądał inny serial, więcej nacisku na dramat, więcej Daniela. Mimo to.. s2 ogłoszony i twórcy mogą wszystko poprawić. Bez spoilerów: Johnny i Miguel rządzą! NO MERCY! :D Walić Daniela :P

matiiii

Ok.

ocenił(a) serial na 8
Meximax

Czy ktoś mi może powiedzieć czy Oliver i fellicity są razem?

ocenił(a) serial na 8
MrsVampire

Są, nawet ślub wzięli w ostatnim sezonie.

ocenił(a) serial na 8
Meximax

"Po sześciu latach Oliver Queen ujawnił swoją tożsamość superbohatera i w siódmym sezonie Oliver stanie twarzą w twarz z wieloma złoczyńcami, których umieścił za kratami, podczas gdy sam tworzy sobie nowy dom w Slabside Maximum Security Prison. Oliver stanie się bezbronny w sposób inny niż kiedykolwiek przedtem, gdy pojawia się tajemniczy nowy wróg i szantażuje go rozwikłanie jego pracy jako Green Arrow, rzuca mu wyzwanie, by odkupił swoje nazwisko lub zaryzykował utratę wszystkiego."

ocenił(a) serial na 8
Meximax

Ta zapowiedź brzmi całkiem interesująco

ocenił(a) serial na 7
Meximax

wiadomo ile ma mieć odc 7 sezon ?

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 7
Meximax

dzięki a wiesz moze ile ma mięć Chicago PD 6 i Chicago Fire 7?

ocenił(a) serial na 8
lapik81

Nie oglądam tych seriali, ale angielska ciocia wikipedia zawsze pomoże ;)

ocenił(a) serial na 10
Meximax

Dlaczego 22 odcinki? Zawsze były 23. Masz jakieś źródło, że w tym sezonie będą 22 i dlaczego akurat tyle?

ocenił(a) serial na 8
SapphireBlue

Pewnie na tyle tylko im budżetu starczyło. Info dostępne jest w necie, nawet Amell o tym wspominał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones