PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638072}

Austin i Ally

Austin & Ally
6,5 4 458
ocen
6,5 10 1 4458
Austin i Ally
powrót do forum serialu Austin i Ally

Po raz pierwszy ten serial mnie zainteresował dopiero teraz. W nastepnym odcinku; im thinking about you!!! I polecam filmik z ich pierwszej randki :D:D

ocenił(a) serial na 6
Enterraz

Jak ja lubie watki milosne w serialach! Bez nich serial jest taki pusty! Ausally ;)

ocenił(a) serial na 5
majka5454

Szkoda tylko, że ich pocałunki to czysty fake. Pewnie niedługo się rozstaną, bo twórcy serialu nawet nie pozwolą sobie na coś więcej niż trzymanie za rączke .__.
A szkoda, ich miłość byłaby wspaniała :(

RoseEverdeen

Może to nie taki czysty fake :]
Tak naprawdę aktorzy grający te postacie są parą więc kto wie...

ocenił(a) serial na 5
Dracorian

Jakoś w to nie wierzę, pocałunek w serialu byłby wtedy prawdziwy a tak to co? Jakiś zakryty, co to, +18?

RoseEverdeen

Cóż, może i tak, ale to nie zmienia faktu, że ten pocałunek miał 5 ujęć.
A poza tym w ostatnim odcinku znów się pocałują [ tym razem będzie to widać]

Dracorian

A przy okazji ci aktorzy są bodajże parą, ponieważ gdy wejdzie się na aska laury marano pisze my bf [czyli boy friend] i pseudonim Rossa Lyncha, a poza tym gdy się ich zapyta czy są razem odpowiadają, ze tak.

ocenił(a) serial na 5
Dracorian

Hm... tego nie wiedziałam. I nie patrzyłam na ostatni odcinek. Okaże się czy masz racje :)

Dracorian

A to nie jest czasem Best Friend? Bo Ross chodzi z Maią :/ jak jest BFF, czyli Best Friend Forever, tak tu jest Best Friend, a tak btw, Laura Marano nie ma aska... :) Ma tt, ale Aska nie ;)

zegarynka00

I to jest Auslly, a nie Ausally ;)

zegarynka00

W sumie raz natrafiłam na ask Laury Marano, ale nie wiem czy to jest jej.
A przy okazji skąd wiesz, że Ross chodzi z Maią Mitchel?
W razie czego przepraszam za pomyłkę.

Dracorian

No, ona nie posiada profilu na tym portalu, a to, że chodzi z Maią sam oznajmił w trakcie jednego z wywiadów. Trudno mi teraz wskazać, w którym dokładnie, gdyż jest tego dość dużo. :D

ocenił(a) serial na 10
zegarynka00

Słuchajcie, chyba trzeba sprostować tutaj pewną sprawę. Ross nie posiada aska, co do Laury to nie wiem, ale on na pewno nie. Są to prawdopodobniej fake'i, które założyli fani, podszywając się pod nich. Ross i Laura nie są parą. Tym bardziej Ross i Maia. Maia ma chłopaka i wyjaśniła to na swoim instagramie. Podałabym wam linka, w którym to mówiła, ale niestety nie mogę go znaleźć. W każdym bądź razie napisała tam, coś w stylu: "Laura jest singlem, Ross jest singlem, a ja jestem w związku. Raia nigdy nie istniała i raczej nie zaistnieje. Raura nigdy nie istniała, nie wiadomo co będzie. Co do naszej trójki jesteśmy tylko świetnymi przyjaciółmi". Ani Ross, ani Laura nie mają partnerów. Osobiście chciałabym, aby byli razem, ale to zależy tylko i wyłącznie od nich ;)

Igusia98

Nie wiadomo. Jest kilka faktów za tym, że mogą być w przyszłości parą. Bodajże o ich podobieństwach i momentach było na oficjalnym wiki Austin i Ally. Radzę tam zajrzeć. Byłabym za żeby byli razem. Oni po prostu pasują do siebie.

ocenił(a) serial na 10
Dracorian

No co wy? Ani Maia, ani Laura nie jest dziewczyną Rossa. Maia ma chłopaka, ale jest nim Ramy, nie Ross.
A ani Ross, ani Lau aska nie mają.

ocenił(a) serial na 5
Enterraz

Jaa się jaram :D
Kurde no jak ja uwielbiam historie miłosne , dzięki nim człowiek może sobie pomarzyć o takiej miłości

ocenił(a) serial na 5
Enterraz

Ale powinno być Auslly

ocenił(a) serial na 6
Enterraz

Od początku było do przewidzenia ;D Że taka para zaistnieje.

tears_in_heaven

nie do końca, bo byli takimi 100% przyjaciółmi :>

ocenił(a) serial na 6
Enterraz

Ale u Disneya zwykle tak bywa, że z przyjaźni rodzi się miłość.

użytkownik usunięty
Enterraz

Dla mnie teksty z pierwszego sezonu były jednoznaczne:
Ally do Austina: ,,Kocham Cię! Kocham Cię! Kocham Cię!"
Ally: ,,Austin, zauroczyłeś mnie".
Austin do Ally: ,,Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć".
I wiele, wiele innych. To nie mogłoby się skończyć na przyjaźni.

ocenił(a) serial na 8
Enterraz

Też zaczęłam oglądać dopiero po tym jak Ally stwierdzila ze podoba jej sie Austin, wczesniej sporadycznie kilka odcinkow widzialam. A gdzie ogladaliscie dalsze odcinki? Po polsku chyba nie ma ich, nie ?

lolita5

na yt są, wystarczy wpisać tytuły, tylko dodawane zazwyczaj po 1/3

Enterraz

JA sięstrasznie jaram jeżeli wy też to zaprasezam na mojego FanPage na facebooku ,,JAram się Auslly jak Tom Jerrym :;3" ps. Sorry za błędy :D

Enterraz

Mnie też dopiero wtedy zainteresował serial. Ja oglądam po angielsku i czekam na premiere trzeciego sezonu w USA. !!!!!!!UWAGA SPOILER ostatni odcinek 2 sezonu jak Austin wybiegł z busa i miał wyznać miłość Ally(dał jej tylko kartke) to było świetne ale jakby ją jeszcze pocałował to byłoby epickie. Wiadomo to disney i jesten pocałunek na cały serial( niby w Austin & Ally są dwa ale tego pierwszego nie było widać). !!!!! KONIEC SPOILERU!!!!! Po więcej spoilerów i ciekawostek zapraszam na stronke facebook . com /rosslynchpolska

Selenator

Wie ktoś coś nowego o Asully i Raura ? :)

Enterraz

Jeżeli podoba wam się ten serial xd to zapraszam na mojego FanPage na Facebooku ps. Jest o Auslly :D Lajkujcie plis xd

Ausllyxd

**Austin i Ally ''Aussly" moje życie **

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones