Brygada

(2002-) miniserial

Brigada

Brygada, to opowieść o czterech młodych przyjaciołach, których jedynym pragnieniem jest ucieczka od nędzy, która zmarnowała życie pokoleniu ... czytaj dalej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

gatunek:Dramat, Kryminał
 oceń grę aktorską:
Aleksandr Bielawski Aleksandr Bielawskijako:
Valentina Telichkina Valentina Telichkinajako:matka Biełowa
Darya Poverennova Darya Poverennovajako:Nadya
Dmitriy Dyuzhev Dmitriy Dyuzhevjako:Kosmos
Sergey Bezrukov Sergey Bezrukovjako:Sasha Belov
$related.related Alla Meshcheryakovajako:Matka Pcheli
Farkhad Makhmudov Farkhad Makhmudovjako:Farkhad
Aleksandr Vysokovskiy Aleksandr Vysokovskiyjako:Maks
zobacz pełną obsadę

Brygada, to opowieść o czterech młodych przyjaciołach, których jedynym pragnieniem jest ucieczka od nędzy, która zmarnowała życie pokoleniu ich rodziców. Młodzi, silni i odważni gotowi są na każde ryzyko, byle tylko uciec od biedy. Sasza, Kosmos, Pszczoła i Fil, za sprawą losu stają się członkami jednego z najpotężniejszych gangów rządzących stolicą.

pozostałe informacje

muzyka:
zdjęcia:
kraj:
Rosja
inne tytuły:
(więcej...)
  • Pod koniec odcinka trzynastego można zobaczyć zbliżenie lewej ręki Fila. Chociaż bohater wówczas znajdował się już od kilku lat w szpitalu, w śpiączce, miał brud za paznokciami. W rzeczywistości trudno sobie wyobrazić, aby pacjent znajdujący się od dłuższego okresu w komie, mógł mieć podobne zabrudzenia.
  • Na samym początku odcinka piętnastego Sasza sięga ręką, by zamknąć oczy martwego "Pszczoły". "Pszczoła" zamyka powieki, zanim ręka Saszy dotknęła jego twarzy.
  • Chociaż akcja odcinka siódmego osadzona jest w roku 1993, można wyraźnie dostrzec wielką planszę umieszczoną  dla uczczenia 850. rocznicy założenia miasta Moskwy, która była świętowana w 1997 roku.

forum (33)

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o