PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469578}
7,5 90
ocen
7,5 10 1 90

Bucky O'Hare and the Toad Wars
powrót do forum serialu Bucky O'Hare and the Toad Wars

Ja wiem, że ta kreskówka nie doczekała się ani wielu odcinków, ani kampanii reklamowej, ale jak dla mnie jest OK- jak ktoś lubi komiksowe sf na ekranie to Bucky O'Hare będzie w sam raz:).

ocenił(a) serial na 7
sosna777

Ja lubię Bucky O'Hare.
Ogólnie lubię animację.

ocenił(a) serial na 10
Midnight_in_Montgomery

To jest jedna z najlepszych kreskowek jakie powstaly... jak mialem moze te 4 lata to ogladalo to w kolko wszystkie odc po kilkadziesiat razy xDDD

Odemnie 10/10 za ten stary klimat i za wspomnienia ;)

ocenił(a) serial na 7
uziasz

pamietam te bajke jak przez mgle ... pamietam ze m.in. w czolowce spiewali "..zajac !..." i ze byl zielony i dzisiaj maja te wspomnienia udalo mi sie dowiedziec ze to "kapitan bucky o'hare" ale czy wie ktos gdzie to mozna znalezc po polsku...albo chociaz sama czolowke?? z gory dzieki ...czasem fajnie powspominac czasy dziecinstwa...

ocenił(a) serial na 8
Mordrakon

To jednak ta bajka, której szukałem. "Bucky O'Hare". Kompletnie nie pamiętałem postaci zająca podobnego żywcem do Jazza z gry "Jazz Jackrabbit". Chyba stanowił pierwowzór dla Pana Jazza :) Kojarzyły mi się jedynie żaby w strojach kosmonautów, zachowujące się jak ludzie. W rozszyfrowaniu zagadki pomógł mi pewien kinoman.

Dopiero intro z bajki odświeżyło mi ostatecznie pamięć:
http://www.youtube.com/watch?v=HWS78HjqZzU

underground73

Podobnie, wydawało mi się wręcz że taka bajka nie istnieje, że to musiało mi się przyśnić bo nikt nic nie pamiętał a za mną ciągle chodził wizerunek kosmicznego zająca. Dziś znalazłam w końcu wspomnienia z dzieciństwa :D

ocenił(a) serial na 8
agaszczescie20

No dokładnie. Pewne bajki są mało popularne w Polsce. Ja pamiętam jeszcze te dwie:
http://www.filmweb.pl/serial/Wild+C.A.T.S+Covert+Action+Teams-1994-224396
http://www.filmweb.pl/serial/Adventures+of+T-Rex%2C+The-1992-118193

Również bardzo długo szukałem, bo nie pamiętałem tytułów.

underground73

heh ja też je oglądałam miłe wspomnienie choć obecnie nigdzie nie mogę teraz w wersji pl lektor znaleźć

ocenił(a) serial na 7
agaszczescie20

Nareszcie znalazłem!
Chyba w 95 miałem przyjemność po raz pierwszy obejrzeć jeden odcinek z VHSa. Przez ostatnie lata nie dawało mi to spokoju a znalezione przez przypadek, poprzez Scotta McNeila - aktora podkładającego głos...
Ssaki, lasery i ropuchy! Coś czuję, że sobie pooglądam...

ocenił(a) serial na 9
rover4fun

To były piękne czasy VHS a teraz jakieś BluRay 3D i nie chce mi się oglądać. Kreskówka jedna z moich ulubionych. Wreszcie ją znalazłem po tylu latach.

DJVDV

Heh ja też znalazłem z tym że szukałem gry : P
Jasny gwint gra z NES / Pegasusa dalej trzyma poziom, ale dalej mnie dziwi że jako pięciolatek bardziej te grę ogarniałem.

ocenił(a) serial na 10
sosna777

Ja ròwnież uwielbiam tą kreskówkę. Szkoda że tak mało powstało odcinków. Szkoda również że nie ma chociaż polskich napisów ale cóż. Angielski też ogarniam:) Pamiętam równieź grę na pegasusa. To były czasy:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones