PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176611}

Było sobie życie

Il Était une fois... la vie
7,8 31 819
ocen
7,8 10 1 31819
7,6 12
ocen krytyków
Było sobie życie
powrót do forum serialu Było sobie życie

Fenomenalny serial

ocenił(a) serial na 9

Naprawdę fenomenalny serial nie tylko jeśli chodzi o dźwięk, montaż itd., w Polsce pod koniec lat 80 takich animacji nie było. Przede wszystkim w dość prosty sposób, a jednocześnie z pewnymi detalami przedstawiony jest organizm ludzki i jego fizjologia, tak, żeby dziecko mogło zrozumieć. Powiem, że jako studentka biologii jest pod wrażeniem poziomu tego serialu, wiadomo nie przedstawili wszystkich szczegółów, ale jak na potrzeby dziecka ten serial naprawdę dość dokładnie wyjaśnia działanie organizmu człowieka. Jak będę miała dzieci, to "Było sobie życie" będzie jednym z seriali, które na pewno będą musiały obejrzeć ;)

LiaBones

"pod koniec lat 80 takich animacji nie było." - otóż były, francuskie z importu - sam oglądałem (ja i setki tysięcy innych widzów).

LiaBones

Od niedawna dostępne na Netflixie.

ocenił(a) serial na 10
LiaBones

Uwielbiałem ten serial jako dziecko! Być może dzięki niemu właśnie biologia była jednym z moich ulubionych przedmiotów w szkole ;) Skończyło się nawet rewelacyjnie zdaną maturą z tego przedmiotu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones