Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum 4 sezonu

Rozczarowanie!

ocenił(a) serial na 9

Chciałabym tu napisać, że ostatni sezon był naprawdę dobry i świetnie dopełnił całość i ją zamknął, jednak nie mogę... Jestem bardzo zawiedziona ostatnim sezonem tego serialu. Do 3 sezonu było naprawdę dobrze mimo, że ten przedostatni nie zachwycił jakoś mocno. Mimo to mi się podobał.
Jednak ostatni sezon Sabriny to jakiś dramat, szczególnie zakończenie.
Na początku jeszcze całkiem spoko się oglądało ten sezon i myślałam, że później będzie coraz lepiej, a było coraz gorzej... Jedyna pozytywna rzecz to taka, że Sabrina została z Nickiem. Nic więcej.
Szczerze, to wolałabym nie oglądać tego 4 sezonu, albo żeby serial skończył się na 3. Mimo tego, że wcześniej przez to jak zakończyli przedostatni sezon tak bardzo oczekiwałam na kolejny. Teraz żałuję.
Większość wątków nie zostało wyjaśnionych, co bardzo mnie zdenerwowało, poirytowało i zawiodło. Tyle spraw zostawili niewyjaśnionych, a niektóre rzeczy były niezrozumiałe. Wardwel była po naszej stronie, a nagle już nie.... Bez sensu.
Bałam się, że serial podzieli los Riverdale i podzielił... Szkoda bardzo. Szkoda też, że twórcy nie uczą się na błędach.
Liczę na jakąś rekompensatę, ale chyba pozostaje mi zapomnieć o tym 4 sezonie.
Niżej nie oceniam przez sentyment do tej produkcji.

ocenił(a) serial na 6
kakaow96

FATALNE zakończenie. Jak pisane na kolanie. Wątki niepokończone, rozwiązania absurdalnie głupie, na szybko, byle jak. Dobrze, że nie będzie więcej- jak mieliby robić to na takim poziomie, to faktycznie niech lepiej nie robią.

ocenił(a) serial na 8
kakaow96

Też tak uważam. Było mnóstwo nieskończonych wątków i więcej było chaosu niż ładu. Sam pomysł na ten sezon był bardzo dobry, ale oczywiście to skopali. Mimo wszystko, również mam sentyment do tego serialu i nie umiem go niżej ocenić :)

ocenił(a) serial na 10
metoo_99

Wg mnie 4 jest dużo lepszy od 3. :) Zostal mi ostatnio odcinek do obejrzenia.

ocenił(a) serial na 7
kakaow96

Myślałam, ze twórcy zostawia sobie furtkę w postaci jednego ciała Sabriny i daru jakie Mambo Marie dała Zeldzie. W końcu to on kapłan voodu teraz opiekuje się duszami zamiast Łazarz. Mogliby ja wskrzesić, tylko co dalej? Serio tyle wątków, kto rządzi piekłem? Gdzie jest Lucyfer, czemu Bóg nic nie zrobil? Twórcy chcieli wszystkich zaspokoić i Sabrina była i z Calibanem i z Nickiem, po co?

ocenił(a) serial na 10
tutimix

Gdyby zrobili coś takiego, że pokazaliby co się dzieje z innymi postaciami, jak przechodzą żałobę po Sabrinie i jak doszło do tego, że Nick tam się znalazł to wszystko byłoby ładnie wyjaśnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones