PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

ana jest świetna

użytkownik usunięty

mam bardzo wielką nadzieje lubię ta aktorke

ocenił(a) serial na 8

Ja też, to moja ulubiona aktorka latino:)

użytkownik usunięty
Edi13

tak super zagrała z jorge salinasem w ;;la que no podia amar ; .to będzie zawsze moja ulubiona telka .oglądałam ją kilka razy i nigd ymi się nie znudziła inne teli obejrzałam tylko raz ..i mam dość .marzy mi się aby wykupiono corazon indomable chciałabym ujrzec ane w całkowicie innej roli byłoby super .

użytkownik usunięty
Edi13

to też moja ulubiona aktorka lubie ją

ocenił(a) serial na 8

Miejmy nadzieję, że poleci po AB:)

użytkownik usunięty
Edi13

ja też mam taką nadzieje .szkoda ,że w internecie nie ma tłumaczonycn odcinków tej telki .a wogule jest wiele super fajnych telenowel których nigdy nie będą leciały w polsce . ..szkoda!!!!!!

ocenił(a) serial na 8

Szkoda. Pozostaje nam oglądać to co jest, albo nauczyć się hiszpańskiego i oglądać w oryginale;)

użytkownik usunięty
Edi13

tą telenowele ;;corazon indomable .co gra teraz ana brenda contreras ;zagrała kiedyś thaila ,ale tamten tytuł nosił .;;marimar... jestem ciekawa która aktorka lepiej ją zagrała ona czy ana brenda .obejrzałam parę odcinków i wydaje mi się że obie

ocenił(a) serial na 10

Maricruz / Maria Alejandra to najlepsza rola w karierze Any. Naprawdę warto to zobaczyć :D Mam nadzieję że dostanie TVyNovelas.

użytkownik usunięty
BrecoFCpl

mam nadzieje że producentka nie porobiła tych samych błędow co nagrywała ;;marimar ; chodzi mi o to że marimar nie umiała pisać a ni czytać była kompletnie zielona a wkilku tygodniach nauczyła się wszystkiego moim zdaniem powinno polecieć parę lat zanim by stała się damą .wiem że to tylko tela ale mogliby troje się postarać z wątkami .

ocenił(a) serial na 10

Był przeskok czasowy jakoś o pół roku chyba

użytkownik usunięty
BrecoFCpl

bo w marimar gdy poznała swego ojca to była juz wciąży z sergiem i była roztrzepana i nie okrzesana a gdy stała się damą po kilku lekcjach to nadal nie miała widocznej ciązy tak wychodzi że się tego wszystkiego nauczyał w pare tygodni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones