PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587948}

Do dzwonka

4,3 2 103
oceny
4,3 10 1 2103
Do dzwonka
powrót do forum serialu Do dzwonka

Z jakiej przepraszam okazji ten "serial" (jeżeli można to tak nazwać) ma ocenę 5,5 ?! Przecież to jest totalne dno ! Aktorzy są beznadziejni, widać że początkujący, role dostali pewnie po znajomości. Nie wiem, czy można to serialem nazwać, bo jeden odcinek ma 5 minut, a samych odcinków jest nakręconych ok. 10, nie więcej i puszczają je w kółko do zrzygania. Fabuły w odcinkach są nienajciekawsze, mogłyby być lepsze, ale jeszcze ujdą, za to nie mogę patrzeć na sztuczność gry aktorskiej tych ludzi. Są po prostu beznadziejni. Weźmy pod uwagę chociaż takiego Piotra Janusza, który gra Konrada : Czy można o nim powiedzieć, że on jest dobrym aktorem ? Nie mogę patrzeć na to jak sztucznie gra, w ogóle się nie nadaje do tej roli, więc zaczęłam rozmyślać, do jakiej innej mogliby go wpasować ; po krótkim czasie myślenia wywnioskowałam, że nie nadawałby się do żadnej roli, bo po prostu brak mu talentu aktorskiego. Zresztą, oni wszyscy grają po prostu jak do przedstawienia szkolnego , a nie do serialu. Bo w przedstawieniu to jeszcze można byłoby to zrozumieć. Ale nie w takim serialu. Postać Arka ; Że ona ma być niby śmieszna ? Dla mnie najlepiej pasowałoby określenie "żałosna". Denne śmiechy publiczności przy każdym słowie. Serial to totalna klapa. Nie rozumiem z jakiej racji ten serial ma tutaj średnią 5,5. Wydaje mi się, że już dodawałam jakiś temat do tego serialu, ale teraz wolałam się bardziej rozpisać. To co tutaj napisałam jest oczywiście moim zdaniem, nie każdy musi tak myśleć, chociaż wydaje mi się, że większość ma podobne zdanie.

użytkownik usunięty
roxxi

popieram !!! to jest totalne dno !!!1ŻŻŻŻAAAAAAAALLLLLL z tego ;)

roxxi

Jak najbardziej popieram, widocznie trolle dają 10 i podwyższają ocenę... niestety :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones