PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661388}

Dracula

6,9 9 538
ocen
6,9 10 1 9538
Dracula
powrót do forum serialu Dracula

"Podczas TCA Press Tour szef stacji NBC Bob Greenblatt wypowiedział się na temat kontynuacji seriali, które emitowane są w piątkowe wieczory. Mimo słabej oglądalności w piątkowe wieczory, spore szanse na drugi sezon ma również "Dracula".
- Jest bardzo duża szansa na konytnuację "Draculi". Choćby dlatego, że mnóstwo zagranicznych stacji jest zainteresowanych tym projektem i ze sprzedaży "Draculi" do innych krajów czerpiemy bardzo duże zyski - dodał Greenblatt."

http://bit. ly/1jmiiUQ

ocenił(a) serial na 8
mPaJter

super...to swietna wiadomosc..mam nadzieje że będzie to jeszcze w tym roku

ocenił(a) serial na 8
mPaJter

Świetnie, osobiście serial mi się podoba i zawsze wyczekuję kolejnego odcinka.
Czytałem, że przez słabą oglądalność 2 sezon nie miał być kręcony. Dobrze, że zmienili zdanie.

ocenił(a) serial na 8
mPaJter

Oby, oby, chętnie obejrzałabym drugi sezon ;)

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

mam taką nadzieję. tylko się tak zastanawiałam, co oni zrobią w 2 sezonie jeżeli wyjdzie na jaw , że Alexander jest Draculą..

ocenił(a) serial na 8
cherryboomb

Z tego co widzialem to w 10 odcinku 1 sezonu wszystko sie wyjasnia , ale mozliwe ze zrobia tak ze ktos z zakonu przezyje dracula ucieknie z Mina i dalej bd toczyc jakies losy a ten ktory przezyl zacznie ich szukac i sie mscic czy cos . Tylko tyle przychodzi mi do glowy ale licze na wene tworcza rezysera ;)

mPaJter

Musi powstać 2 sezon po takim zakończeniu pierwszego :) !

ocenił(a) serial na 7
carolina_liar

Zgadzam się w 100%. Ostatnie odcinki były genialne a po takim zakończeniu serii nie wyobrażam sobie żeby nie było kontynuacji :)

carolina_liar

absolutnie musi być kolejny sezon. Genialny serial, genialny pod każdym względem.Dracula w zupełnie nowej odsłonie. Po takim zakończeniu musi być kontynuacja!

ocenił(a) serial na 6
Barbara_Rachwalik

Dokładnie. Zakończenie pełne niedomówień. Jeszcze tyle się może zdarzyć.Po takim finale musi być drugi sezon.

użytkownik usunięty
mPaJter

Świetna wiadomość. Sezon 2 musi być!

ocenił(a) serial na 7
mPaJter

Myślę że na 99% drugi sezon będzie o walce Van Helsing + Harker vs Dracula. Tyle że jakoś inaczej będzie się oglądało ten serial bez: Renfielda, Lady Jayne, Mr Browninga i Lucy wampirem. Zakon ma również otwartą furtkę do indentyfikacji Draculi jako Maysona w postaci tego jasnowidza przy którym Lady Jayne wpomniała jego nazwisko gdy ten zidentyfikował miejsce pobytu Draculi.

mPaJter

Mam nadzieje, że Renfield przeżył. Takiego byka 3 pchnięcia kozikiem nie mogą zabić.

Woj8ech

Mam nadzieję, że masz racje. W sumie nie pokazali jego śmierci, leżąc na podłodze w ostatnim ujęciu jeszcze żył, tak więc może powróci w drugim sezonie.

mPaJter

Byłoby świetnie, bo serial naprawdę mnie wciągnął. :)
Moim zdaniem na plus (a nie na minus...) jest to, że ten Dracula jest inny, cała historia jest "troszkę" inna.
Alexander jest podobny do postaci wampira hrabiego Saint-Germain (kto czytał choć jedną część wampirycznej sagi Chelsea Quinn Yarbro, wie o czym mówię), co sprawia, że milej mi się ogląda ten serial.

mPaJter

A jednak ktoś policzył jeszcze raz i się nie kalkuluje.

ocenił(a) serial na 8
NickError

Niestety...

mPaJter

czy to juz jest pewne ze drugie sezonu nie bedzie ?

ocenił(a) serial na 8
lunatyk1981

trzeba liczyc na jakies inne stacje które mogą sie tym zająć,ale kto wytrzyma z takim aktorem i jego zachciankami jak aktor grający Dracule?

aron312

no mi sie wlasnie ten serial spodobal, ma swoj klimat... ogolnie mam wrazenie ze im gorszy serial czasem tym wiecej sezonow...nie bede wymienial tytulow ale sa takie co ledwo moznao zniesc i maja po kilka.. a jak cos fajnego to jeden sezon albo i w polowie wywalaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones