PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011882}
5,1 5 228
ocen
5,1 10 1 5228
1,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum serialu Dziewczyna i kosmonauta

Chodzi mi oczywiście o tę zagraną przez Vannesę Aleksander (wg mnie serial jest nieźle zagrany, a Vannesa zrobiła to nawet trochę lepiej niż nieźle).

Jednak ani trochę nie rozumiem motywacji głównej bohaterki. Chyba, że autorzy chcieli pokazać toksyczność kobiecych zachowań w stosunku do mężczyzn.

To nie jest trójkąt miłosny to zmienianie zdania co 10 minut, z kim się aktualnie będę przytulać. Dobrze, że nie zrobiła licytacji, kto jej czego da więcej. Nie lubię przekładać fabuły seriali na życie i mówić co się tu próbuje normalizować, bo nie byłoby miłe w stosunku do kobiet.

Tylko pomyślmy, czy ten serial miałby jakikolwiek sens, gdyby założyć, że ta dziewczyna potrafi podejmować decyzje jak nietoksyczna i nienarcystyczna osoba? Obawiam się, że to jedyne co spaja ten scenariusz.

A co do serialu to....jest nieźle zagrany i ma świetnie dobraną muzykę. Reszta niestety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radace84

a facet to koorwiasz?

ocenił(a) serial na 6
resez

Ona moim zdaniem nie była "niezdecydowana", ona po prostu chciała mieć ich obu. Każdy z panów reprezentował zupełnie inne cechy, które pociągały bohaterkę. Z jednej strony bardziej szalony, nieprzewidywalny Niko, z którym Marta nie mogłaby się nudzić. Z drugiej poukładany Bogdan, który potrafi słuchać, to przed nim Marta się otwiera i mówi o sobie.
Poza deklaracją słowną w ostatnim odcinku, Marta nie pokazała jasno, że woli któregoś z chłopaków, no przynajmniej ja nie widziałam tej wielkiej miłości do Niko, która rzekomo przetrwała 30 lat jego nieobecności...

Blondynaaa

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones