PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 072
oceny
7,9 10 1 14072
7,1 9
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

trailer filmu - w końcu!

ocenił(a) serial na 10


link https://www.youtube.com/watch?v=Vz2HyCgUWh4 Ari jak zwykle rządzi! :D nie mogę się doczekać, ciekawe czy puszczą to w PL

ocenił(a) serial na 9
chiiii

OMG jaram się jak norweskie kościoły ;D
Całkiem niedawno wróciłem do Entourage i obejrzałem (prawie) cały serial ponownie. Przez cały czas byłem pewien że projekt realizacji filmu upadł. Termin premiery był przekładany z roku na rok, w końcu minęły prawie 4 lata i sądziłem że ten temat został już niestety zamknięty. Dlatego wczoraj ze smutkiem oglądałem ostatni odcinek ósmego sezonu, z myślą że historia nie zostanie dokończona. A tu taka niespodzianka ;D

Mam tylko nadzieję, że film dorówna poziomowi serialu i nie wyjdę z kina zawiedziony... O ile będę miał w ogóle do tego sposobność w Polsce

ocenił(a) serial na 9
Diku

do usunięcia

ocenił(a) serial na 10
Diku

jest już potwierdzone, że będzie puszczany w naszych kinach :D premiera 12 czerwca :)

ocenił(a) serial na 9
chiiii

Wiem, wiem :) Miałem to napisać zaraz po wysłaniu posta, ale "troszeczkę" zakręciłem się z opcją edycji.

Najpierw chciałem edytować mój pierwszy post i tam dopisać tę informację (żeby nie zaśmiecać tematu) ale po zmianie w wyglądzie strony, nie wiedziałem jak to zrobić. Dlatego napisałem o premierze w poście poniżej. Później zauważyłem ten przeklęty wykrzyknik w prawym dolnym rogu i dowiedziałem się, że po kliknięciu mam do wyboru dwie opcje, edycje lub zgłoszenie nadużycia. Więc tylko edytowałem post poniżej, ponieważ nie mogłem (nie wiedzieć czemu) go usunąć. Myślę ' może moderator go usunie, a ja wszystko zamieszczę w jednym poście, aby nie zaśmiecać forum'. Także klikam na ten ****** wykrzyknik w poście powyżej, aby go edytować i zamieścić w nim tamtą informacje. Klikam i... mam do wyboru jedną opcję, zgłoszenie nadużycia. Bez opcji edycji. Dlaczego nie mogłem i wciąż nie mogę go edytować, nie mam pojęcia. Oczywiście nie wszystko stracone, zawsze mogłem ponownie edytować drugi post. Wystarczyło tylko odświeżyć stronę i... przeczytać Twój post. Z tą samą informacją, którą starałem się zamieścić. W jednym poście, Żeby nie zaśmiecać.
Od tego momentu,coś we mnie pękło. Po tym wszystkim załamałem się nerwowo i wpadłem w ciąg alkoholowy który trwał po dziś dzień. I wiedz że nie mam Ci tego za złe, po prostu musiałem to z siebie wyrzucić.

PS Sorry za offtop, serio nie chciałem zaśmiecać tematu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones