PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125073}

Gęsia skórka

Goosebumps
7,5 14 059
ocen
7,5 10 1 14059
6,8 4
oceny krytyków
Gęsia skórka
powrót do forum serialu Gęsia skórka

Ostatnio przeglądałem sobie Gęsią skórkę na youtubie i przypomniały mi się trzy fajne odcinki, które z przyjemnością bym sobie odświeżył:
1. Głównymi bohaterami byli dziewczyna i chłopak. Ktoś z nich dopiero co wprowadził się do miasta i zaprzyjaźnili się ze sobą. Potem chyba był jakiś duży pożar w tym mieście (zdaje się był to dom któregoś z tych dzieciaków), i z tego co pamiętam to rodzice (albo mama) kogoś z nich zginęła w tym pożarze (?). A następnie okazało się, że coś jest z tą dziewczyną nie tak?
2. Ten odcinek miał miejsce w jakiejś dużej rezydencji. Wprowadziła się tam chyba jakaś para, zaczęło tam straszyć i okazało się, że w przeszłości - w jakiejś małej windzie przez którą osoba opiekująca się dzieckiem podawała lody - zawiesiła się, a gdy ten dzieciak wychylił się by sprawdzić czemu ona się nie rusza - spadł i zginął?
3. Rodzinka jedzie do wesołego miasteczka, a gdy chcą z niego wyjść - okazuje się, że są tam zamknięci i sami. Zdaje się, że ta opowieść była podzielona na 2 odcinki.

Mam nadzieje, że ktoś przypomni mi tytuł przynajmniej jednego z tych odcinków, a ten będzie na youtubie (albo jakiejś innej stronie).

ocenił(a) serial na 10
ArteQ_

1. Duch z naprzeciwka
2. Bezgłowy duch
3. Park potworów

Michmeister

Wielkie dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones