PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718441}

Grace i Frankie

Grace and Frankie
7,9 26 676
ocen
7,9 10 1 26676
7,6 5
ocen krytyków
Grace i Frankie
powrót do forum serialu Grace i Frankie

Powoli sie rozkreca

ocenił(a) serial na 8

Sytuacja wyjsciowa interesujaca - dwoch partnerow w biznesie powiadamia swe zony (staz malzenski okolo 40 lat jak nie wiecej) ze sa partnerami rowniez w lozku i maja zamiar rozwiesc sie z zonami i pobrac sie. Na poczatku byl nijako - jakby tworcy nie wiedzieli czy isc w strone komedii czy dramatu. Jestem przy odcinku 6stym i serial wreszcie zaczyna sie rozkrecac. Wspomne jeszcze ze to milo ze powstal serial z glownymi bohaterami w wieku mniej wiecej 70 lat, ktorzy normalnie zyja zamiast bawic wnuki i nosic mocz w butelce do lekarza. Fonda piekna.

ocenił(a) serial na 8
ewita101_2

Świetny serial. Jestem zachwycona. Mam nadzieję, ze będzie kolejny sezon. Tak mało jest obecnie dobrych komediowych seriali.

wronaa

Gdzie można obejrzeć ten serial?

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

kinoman . tv

właśnie jestem po maratonie ! zabawny, lekki, wspaniały !

wronaa

bedzie ;) http://deadline.com/2015/05/grace-and-frankie-renewed-season-2-netflix-120143321 0/

ephelouss

Świetny serial :D Dobrzy aktorzy!

ocenił(a) serial na 7
ewita101_2

Czy to jest taki tradycyjny serial czy sitcom? Bo ta długość odcinka podana na Filmwebie mnie dezorientuje a nie lubię sitcomów. Po tęsknocie za Parenthood chcę ujrzeć Craiga Nelsona....

ocenił(a) serial na 8
MsMcNamara

Nie nazwlabym tego sitcomem, raczej tradycyjnym serialem.

ocenił(a) serial na 7
ewita101_2

Już oglądam, zgadzam się że "POWOLI SIĘ ROZKRĘCA", na początku trochę na siłę oglądałam i czasem łatwiej mi to włączyć gdy mam małą chwilę na relaks, dopiero od ok 5 odc poczułam większą sympatię i ciekawość co dalej.

ocenił(a) serial na 8
MsMcNamara

Zaczelam sezon drugi i niestety wieje nuda :(

ewita101_2

dokładnie, pierwszy odcinek drętwy, ale im dalej tym lepiej; polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones