PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624920}

Grimm

7,5 24 090
ocen
7,5 10 1 24090
Grimm
powrót do forum serialu Grimm

sezon 1 w tvp 2

ocenił(a) serial na 8

juz od 3 lipca w kazdy piatek o 22:20 i 23:10(2 odcinki)

Mar_28

Już się nie mogę doczekać

ocenił(a) serial na 8
Przemek180689

no ja tez jeszcze nie widzialem zadnego odcinka a tu juz troche sezonów,ciekawe cyz mi sie spodoba zobaczymy..juz jutro.

Mar_28

Tez sobie rzuce okiem. Dawno nie ogladalem zadnego serialu. Na plus zaangazowanie osob odpowiedzialnych za "Aniola ciemnosci", to byl bardzo fajny serial.
Oby okazal sie lepszy niz Supernatural, ktory powinien umrzec po 3-4 sezonach dla swojego dobra.

ocenił(a) serial na 8
MrXander

O DOBRZE MOWISZ SUPERNATURAL 3-4 SEZONY I KONIEC A NIE 10 CZY TAM 11 JUZ MASAKRA NAWET NIE OGLADAM.....NIE LUBIE AZ TAK DŁUGICH SERIALI JAK MODA NA SUKCES GORA 6 JAK JUZ ...jestem po pierwszych odcinak i powiem ze ciekawe i tajemnicze ..kryminal z fantasa plus basnie grimm plus "świrus z prison break"jest dobrze.. zobaczymy dalej..;)

Mar_28

No nie wiem, obejrzalem te dwa odcinki i raczej nie jest dobrze ;/
Supernatural mial ciekawy poczatek, Grimm natomiast zupelnie mnie odrzuca. Po dwoch odcinkach nie wiadomo nic na temat watku przewodniego, jezeli bedzie nim polowanie na glownego bohatera, przez zlego szefa i brzydka sekretarke, to slabo oj slabo.
Dodatkowo te efekty specjalne ;/ Aniol ciemnosci nakrecony jakies 15 lat temu mial podobne, ale tam wszyscy zartowali i mieli dystans do swiata potworow w ktorym sie znajduja, dzieki czemu kiczowate efekty nie powodowaly napadow smiechu.
Pierwsze wraznienie 5,5/10 ale moze obejrze jeszcze kilka odcinkow.

ocenił(a) serial na 8
MrXander

no fakt efekty troche kuleja ale z ato 'swirus"jest udany i tajemnicza jakas tam pomalu odkrywana to nawet nawet ale tez zobacze jak to dalej pojdzie ale zobacze do konca albo zrezygnuje,dopiero 2 wiec szanse jeszcze daje..;)

Mar_28

Swirus? Wtorny jak skurczybyk.
Hiob z Banshee albo Arby z Utopii, to sa "swirusy" na poziomie.

ocenił(a) serial na 8
MrXander

hah moze nie wiem nie widzialem utopi ani banshee chodz wiem co to za seriale,,dla mnie "swirus z prison break "wymiata

Mar_28

Powiem Tak dla mnie serial wymiata. oglądam go w necie po angielsku z napisami polskimi. Dla mnie teraz jest gratką obejrzenie go jeszcze raz po polsku. Dla nie zdecydowanych mogę jedynie powiedzieć dajcie mu szanse do końca pierwszego sezonu. Tak na prawdę po całym sezonie można powiedzieć czy serial ma szanse na dalsze oglądanie czy też nie.

Przemek180689

Ja obejrzałam pierwsze dwa odcinki na TVP2 i na tyle mi się spodobały, że nie czekam na kolejny piątek tylko nadrabiam na necie. I powiem, że im dalej, tym ten serial jest lepszy i lepszy! Także nie ma co oceniać po dwóch pierwszych odcinkach ;)

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

Dajcie mu szansę, ja po 1 sezonie też kręciłem nosem, ale potem przyszedł 2 sezon :). Jestem aktualnie na 4-tym. Serial ma słabe momenty ale nie brakuje mu bardzo mocnych. Cierpliwości :)

ocenił(a) serial na 8
Luke_Plissken

no nie iwem nie wiem jestem wlasnie po 10 odcinkach 1 sezony jak narazie o taki jedne odcnki spoko fajne inne troche nudne..po 1 sezonie sie zdecyduje czy ogladac dalej.

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

wlasnie jestem za polowa 2 sezonu,ktory jest sto razy lepszy i wiecej sie dzieje,niz w 1 sezonie..i sie zaczyna dziac coraz to wiecej.i tajemniczo jest..zobaczymy dalej...ogolnie powiem tak sezon 1 odcinki pare nude,kyrminalne nie powiazane z niczym i jeden za drugim ktore wciagaja ,czyli o taki o ,sezon 2 lepszy zdecydowanie..

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

A gdzie oglądasz?

ocenił(a) serial na 8
kiniainik

na kinoman

Mar_28

Pamiętam jak po raz pierwszy emitowali na C+ 1 sezon, to obejrzałem wszystkie odcinki. Szczególne końcówka sezonu mega ciekawa! Odkąd w TVP2 emitowali sezon 1 to sobie oglądałem dla przypomnienia. Ciekawe kiedy sezon 2? Wiem że w C+ to już 4 leci xD ale te parę lat temu zaniechałem oglądanie już po 1 sezonie więc mam spore zaległości.

ocenił(a) serial na 8
Mateusz15401

a no spoko serial na tej stronie wyzej sa wszystkie sezony i sa tez z lektorem wiec smialo

Mar_28

Aha, ok. W takim razie nie ma co czekać na pojawienie się w tv i już dziś postaram się rozpocząć 2 sezon!

ocenił(a) serial na 8
Mateusz15401

no ja nie czekalem odrazu dokonczylem sobie sezon 1 i potem 2,3 i 4 :)czekam na 5

Mar_28

Super! :P
2015 rok i w Polsce tv puszcza 1 sezon, a w USA i internetach 5 nadszedł :D

ocenił(a) serial na 8
pixi222

no tak kiedys to bylo lepiej co sezon i co w ameryce to zaraz u nas bylo a teraz pfee szkoda gadac wola puszczac na kazdym kanale to same badziewne paradokumenty a to tak kaszana zamiast kupic jakis serial z zagnranicy a kase z reklam maja w ciul przeciez ..no ale dobre sie juz skonczylo dawno,dla tego teraz wszyscy w necie ogladaja bo w tv nic zero

Mar_28

Kiedyś to polska tv robiła lepsze seriale vide "Alternatywy 4", czy "Glina", a nawet "Plebania", a kasy było mniej.

Teraz TVP, Polsat, TVN srają kasą a robią badziewie z amatorami, durne programy od tańczenia po pływanie i myślą, że jak puszczą z opóźnieniem 2-3 lata zagraniczny hit serialowy o 23:00 albo kupią tasiemce z Turcji to ludzie pokochają na nowo polską tv :P -_-
Do tego [chodzi o TVP] zamiast myśleć o rozwoju ramówki tak bez traktowania widza jak debila to myślą o budowie nowego gmachu :P TVN i Polsat jedzie na licencjach, własna inicjatywa to te durne paradokumenty.
DRAMAT.

ocenił(a) serial na 8
pixi222

dobrze gadaz ziom,tak jest tak jak piszesz ,sraja kasa ale wola trzymac w kieszeni ,troche dac na glui paradokument niz dac troche wiecej kupic serial szybko z ameryki jak kiedys i odrazu by sie im zwrocilo to i tak,,albo wyprodukowac jakis serial dobry jak kiedys fala zbrodni,kryminalni,glina..ale nie wola tak jak piszez amtorow z ulicy i krecic jedno podobne do drugiego co za glupota i marnowanie pieniedzy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones