PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120144}

Gwiezdne wrota: Atlantyda

Stargate: Atlantis
7,8 15 211
ocen
7,8 10 1 15211
Gwiezdne wrota: Atlantyda
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: Atlantyda

McKay <3 Uwielbiam gościa! :D

użytkownik usunięty

Jestem po całym 1 sezonie + 1 odcinku 2 sezon.
Wcześniej nie miałem żadnego kontaktu z uniwersum Gwiezdnych Wrót czego żałuję.

Nie mniej jedną z moich dwóch ulubionych postaci jest właśnie doktor McKay (drugą jest Teyla, ale ona nie jest tak specyficzna jak Rodney :P).
Uwielbiam ten jego fatalizm i ciągłe gadanie o jedzeniu :D
Jak np. wtedy w chyba trzecim odcinku uruchomił niechcący te pole siłowe w okół siebie i się martwił że niż już nigdy niczego nie zje.

Albo jak pod koniec 1 sezonu nagrywali na Atlantydzie te wiadomości dla ludzi z Ziemi, to McKay się co chwila rozgadywał nie na temat, wieńcząc każdy swój (potwornie długi) wywód tekstem "wróćmy do przywództwa....", lub gdy któraś z kobiet z ziemskiej ekipy Atlantydy wspominała jak dobrze się jej żyło w tym mieście, to każde jej zdanie było zestawianie z zachowaniem Rodneya ("Tfu! kto robił te kanapki!?" ;))

Jeszcze mnie rozśmieszył 1 odcinek drugiego sezonu, a mianowicie jeden dialog którego sens był mniej więcej taki:
Weir: I co teraz?
McKay: Może my umrzeć powoli, szybko albo w męczarni.

Osobiście uważam że tego gościa się nie da nie lubić :D :)

ocenił(a) serial na 10

Święta racja ja już 2 razy oglądałem cały serial za każdym razem ta postać była coraz przyjemniejsza. Z całego serialu ta postać najbardziej się rozwinęła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones