PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34050}

Gwiezdne wrota

Stargate SG-1
7,7 27 067
ocen
7,7 10 1 27067
Gwiezdne wrota
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota

Włączyłem w telewizorze EPG, żeby poczytać z wyprzedzeniem program i natknąłem się na TO.
Wysłałem do swojej dziewczyny SMS: "Mam niespodziankę. Włącz komputer i zadzwoń do mnie.
Powiem Ci, co masz zrobić, i się ucieszysz."
Dzwoni.
Ona: OK, co teraz?
Ja: Wejdź na www.teleman.pl.
Ona: Już.
Ja: Wejdź na TV PULS.
Ona: Już.
Ja: Widzisz pasek dni?
Ona: Tak.
Ja: Otwórz 26.02.
Ona: Już.
Ja: Znajdź godzinę 17:00:)
Ona: OOOOAAAAEEEJAAAAOOOOEEJAAAAOOOOOOJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))

ocenił(a) serial na 9
wizreal

to dobrze że masz dziewczynę ;)

ocenił(a) serial na 10
mc_aural

Że niby to się naprawdę stało. :D

Nie ma to jak jarać się emisją serialu w TV z reklamami, gównianym lektorem i o z góry ustalonej godzinie.

ocenił(a) serial na 10
Feallan

Tak, zjaraliśmy się tą informacją. Ja - bo przypomina mi się dzieciństwo, ona - bo odkryła serial dopiero 2,5 roku temu, z napisami, a teraz ma porównanie. Pewną "wartością" jest możliwość porównania błędów lektora z prawdziwymi dialogami. Nie samym oglądaniem się jaramy - każdy dcinek znamy na pamięć. Nazwijmy to tak: lubimy, gdy ktoś robi dobrze czemuś, co lubimy - chyba tym jest emisja przydarzająca się serialowi.

mc_aural

Rękę ma każdy :)

ocenił(a) serial na 10
wizreal

Puszczą jeden sezon i koniec. Nie ma szans aby dali całość.

ocenił(a) serial na 10
tihomax

A właśnie leci już III i z programu TV wynika, że emisja dojdzie przynajmniej do jego końca.

ocenił(a) serial na 10
wizreal

Ja pamiętam oglądałem chronologicznie razem z filmami w pewnym momencie na przemian z GW:A. Tak się zastanawiam czemu czegoś takiego nie dała by rady zrobic telewizja. Przecież to chyba nic trudnego. Wiadomo koszty ale reklamami by sobie odbili. Obecnie co by nie robili to nie przebiją internetu. Musieli by sie na prawdę postarać.

tihomax

Przecież telewizja zrobiła SG-1. O co Ci chodzi?

ocenił(a) serial na 10
tihomax

(Chodzi o nieemitowanie jedocześnie SG-1 i SGA, jak przy pierwotnej emisji w USA).
Niestety tak się pewnie nie stanie. Nie wiem, czy w Polsce zrobiono widzom kiedykolwiek tę przyjemność i puszczano serial główny i spin-off razem. Oczywiście można jeszcze mieć nadzieję, bo SGA zaczyna się dopiero w momencie startu VIII sezonu SG-1.

wizreal

od 4 czerwca będzie 4 sezon
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/Puls?date=2014-06-04

kalem88

No i najwidoczniej na nim się zakończy emisja w TVPuls bo odcinki kończą się 7 lipca. Wielka szkoda. :(

ocenił(a) serial na 10
xsas

Właśnie chciałem napisać o tym samym. A to... kocicyncóry.

wizreal

Naiwnie mam nadzieję, że to na czas wakacji. No ale lepiej by było informacji zasięgnąć u samego źródła...

xsas

Aż tak bardzo zależy Ci na sprofanowanej przez lektora wersji SG-1?

marcin261287

Mnie to tam w zasadzie lotto, całość i tak widziałem. Niemniej jednak oglądam razem z ojcem, a dla niego napisy są katorgą, tak więc lektor jest jedynym wyjściem. Poza tym oryginalna ścieżka nie jest wymazana, więc słyszę to co lektor źle przetłumaczy, bądź w ogóle tego nie zrobi. Naprawdę nie widzę problemu z lektorem (jednak rozumiem tych co by chcieli mieć wybór lektor lub napisy)

kalem88

No i właśnie teraz TV Puls - ni z gruchy, ni pietruchy - wznowił emisję SG-1... ale od początku. Niby miała być emisja "Łowcy Skarbów", ale się chyba rozmyślili. Tym razem emisja SG-1 o 18:00 ?

xsas

"łowcy skarbów '' idą o 17:00. a SG-1 puszczają od nowa ale ma być od jesieni nowy sezon.

kalem88

fakt, po prostu moja papierowa wersja programu TV okazała się niezbyt "precyzyjna" ;)
I o nowym sezonie SG-1 (piąty) od jesieni to również wiem i mam nadzieję, że TVPuls wykupił wszystkie pozostałe. Jak dobrze pójdzie, to w zasadzie będzie nawet "ciągłość" emisji.

xsas

Skąd wiecie, że Puls kupił 5 sezon SG1? To są sprawdzone i pewne informacje, czy plotki tylko?

qoobab

Jeśli o mnie chodzi, to np. stąd: http://tvpuls.pl/comment/527#comment-527 oraz z ogólnodostępnych wszelakich programów TV z neta. ;)

xsas

Ok, to mi wystarczy :) Oby to okazało się być prawdą a nie chwytem marketingowym. Bo tak patrząc na chłopski rozum to trochę bez sensu jest nadawanie jesienią piątego sezonu, skoro teraz emitują powtórkowo pierwszy. Więc z 1 przeskoczą na 5? A gdyby chcieli emitować po kolei, czyli powtórki 2, 3 i 4, a potem dopiero 5, to tego ostatniego byśmy się doczekali dopiero w okolicy Gwiazdki.

qoobab

Myślę, że jednak jest to prawda. Wg telemagazyn.pl, to s05e01 zostanie wyemitowany (04.09.14) Tak więc będzie to jedynie taki dziwny przeskok - można było powtórzyć sezon 4 zamiast pierwszego (aby mieć względną ciągłość) ale ważne, że będzie ciąg dalszy SG-1.

xsas

Tak, już też sobie ogarnąłem program na przyszły tydzień i odkryłem to samo co Ty. Pozostaje jedynie pytanie: po co emitowali raz jeszcze tylko pierwszy sezon? Ale raczej pozostanie ono bez odpowiedzi...

wizreal

UWAGA! Nowa godzina emisji Gwiezdnych Wrót! sezon 5 będzie emitowany (pn.-pt.) o godz. 18:00 (to zapewnie ze względu na prośby telewidzów, którzy by nie dali rady zobaczyć serialu o 16:30)
P.S. Swoją drogą myślę, że należy pochwalić TVPuls za starania by dogodzić widzom (a przynajmniej fanom Stargate ;) ) Bo równie dobrze mogli nas - widzów - olać.

xsas

Pewnie na prośby gimbazy przesunęli godzinę emisji ;)

marcin261287

Na stronie TVPuls to raczej ludzie którzy wracają później z roboty upominali się o przesunięcie godziny. :) A tzw. gimbaza o tej porze zazwyczaj jest już dawno w domu (tak mi się wydaje przynajmniej)

xsas

Tym ludziom trzeba powiedzieć o istnieniu internetu.

marcin261287

Podejrzewam, że niektórzy po prostu nie umieją znaleźć sobie serialu w sieci lub bardziej - po prostu im się nie chce bo nie do końca wiedzą jak się mają za to zabrać i wolą po prostu poczekać na podane na tacy..

Zetnakatel

Takich ludzi powinno się wysyłać na wczasy do Korei Północnej.

wizreal

No i się zje*ało! :( Od roku Puls puszczał kolejne odcinki Gwiezdnych wrót, a gdy zaczęli już ostatni 10 sezon, gdzie do końca serialu zostało raptem kilkanaście odcinków, to anulowali dalszą emisję :(( Od przyszłego tygodnia zamiast tego będziemy mogli sobie oglądać 13 posterunek i nianię... Gratuluję -.-

użytkownik usunięty
qoobab

Ja cofnąłem swojego lajka z ich profilu na fejsie za to -.-

ocenił(a) serial na 9

lol

użytkownik usunięty
sisi252531

Niewymownie treściwy post ;D

użytkownik usunięty
qoobab

Dokańczają emisje ostatniego sezonu na Pulsie.

HAHAHA! Niech mnie nie rozśmieszają! Już dawno zdążyłem sobie te 18 odcinków obejrzeć do końca i myślę, że nie tylko ja. Niech puszczą SGA to sobie obejrzę.

qoobab

Jeśli mają zamiar przerwać znowu w połowie, albo pod koniec, to niech sobie darują emisję SGA...

xsas

Wiecie co? Sprawdziłem program do przodu i okazuje się, że Puls po wyemitowaniu ostatniego odcinka 10 sezonu wyemituje... od nowa pierwszy sezon XD Nie wiem jaki mózg tam siedzi, ale jest to po prostu śmiech na sali!

qoobab

Trzymają rękę na pulsie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones