PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 581
ocen
7,9 10 1 65581
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

S07E04

ocenił(a) serial na 10

Wow. Najlepszy póki co odcinek sezonu. O ile wątek Carrie taki sobie, to "zbuntowana" farma dała radę. Szkoda tylko, że nie pokazali dokładnie strzelanki między FBI, a mieszkańcami, ale widać kto ją "wygrał". Plusem tego sezonu jest to, że nie wiadomo kto jest dobry, a kto zły. Cieżko sympatyzować z apodyktyczną prezydent, z drugiej strony widać, że naciskają na nia potężne siły. Taki O'Keefe wydaje się tylko pionkiem, wykorzystywanym w tej wojence. No i to wszystko pokazuje olbrzymią siłę tkwiącą w propagandzie i dezinformacji.

ocenił(a) serial na 8
Charlie_TSW

Faktycznie chyba najlepszy odcinek tego sezonu.
Wątek Carrie faktycznie nie za ciekawy. Cieszę się że nie ciągną wątku oblężenia na siłę a rozwiązali go dość szybko i w całkiem widowiskowy sposób jak na chyba niezbyt duży budżet jaki ma ten serial. Facet który robił te zdjęcia w szpitalu podobny trochę do tych żołnierzy co z nimi Broddy poppylał do Iranu pod koniec trzeciego. A dokładnie do tego którego zabił Javadi(to raczej przypadek),albo faceci z brodą zawsze wydają mi się do siebie podobni. Następny odcinek też zapowiada się całkiem ciekawie. Co do Carrrie to chyba najciekawsze pytanie to kiedy i czy w ogóle bzyknie się z tym facetem co z nim współpracuje. Wygląda na to że tą kobietę co jest w to zamieszana w śmierć generała porwą, może nawet będą torturować.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Serio potencjalne bzykanko najważniejsze? Litości...

ocenił(a) serial na 8
iwonrud

Opcja to kolejene świrowanie w jej przypadku więc chyba lepiej:make sex, no crazy :-). A ona chyba miała sporą przerwę :-). A na poważnie fanem czegoś z tym panem nie jestem, lepiej niech ze sobą tylko współpracują.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Fajnie by bylo jakby z tym czarnowlosym coś pyknelo :) za malo ma ona szczescia w zyciu, przydalaby sie meska opoka

ocenił(a) serial na 8

Ja pamiętam że brzydko ją odepchnął w pierwszym odcinku tego sezonu w trakcie tego spotkania w przychodni. Może jest też damskim bokserem?... No szczęścia w życiu to ona za wiele nie ma.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Też mi się nie podobało to odepchnięcie, choć wydaje mi się, że został doprowadzony do ostateczności i ręki jako takiej by raczej na kobietę nie podniósł. Ale chętnie dam się zaskoczyć scenarzystom, byleby jednak Carrie nie było wtedy na jego drodze:)

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

Jeśli Carrie się z nim nie prześpi to jest idiotką. Typ ma nieziemski uśmiech

ocenił(a) serial na 8
Daroo_3

No tak, ale Quinn był ładniejszy a jak z nią chciał w ostatnim sezonie to był cock block :-).

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

No nie był zbyt pociągający jako inwalida :P

ocenił(a) serial na 8
Daroo_3

Myślę że ona w tych sprawach to już nie to co za czasów bezdzietnych.

użytkownik usunięty
Charlie_TSW

zgadzam się, swietny odcinek, uwielbiam ten sezon

ocenił(a) serial na 9
Charlie_TSW

Dokładnie, zbieram szczękę. Jest jeszcze nadzieja. Zobaczymy, co dalej po dzikiej farmie. Chyba każdy spodziewa się romansu pomiędzy Carrie, a tym gosciem, ale mam nadzieję, że może nie tym razem? :) Wątek o dezinformacji luźno skojarzył mi się z Black Mirror. Dla mnie największe pytanie: kiedy Carrie ponownie połączy się z Saulem, by ratować świat przeciwko złoczyńcom :)

Charlie_TSW

Apodyktyczna prezydent? Kiedy on tak się zachowywała? A na farmie uzbrojona prawie armia jakiś wieśniaków i FBI nie wkracza? Nie ma wojska, które w takiej sytuacji byłoby jak najbardziej wskazane. Ten sezon to jest przegięcie. Trzeba być idiotą, żeby to się podobało.

ocenił(a) serial na 8
Honda97_2

Było wojsko.

ocenił(a) serial na 10
Honda97_2

Kiedy się tak zachowywala? No nie wiem moze wtedy, kiedy kazała aresztować dziesiątki ludzi z Saulem na czele, chociaż nie było dowodów, że brali udział w spisku. W dodatku niemalże oficjalnie żądała kary śmierci dla generała, co lekko podchodzi pod ingerowanie w wymiar sprawiedliwości. I chyba logiczne, że jednak chciała uniknać rozlewu krwi na farmie, bo przekaz poszedłby jasny - FBI morduje obywateli USA na rozkaz prezydent. Coś jak na farmie w Waco w 1994 roku. I odpuść sobie te teksty o idiotach.

ocenił(a) serial na 8
Charlie_TSW

Jakbym był na jej miejscu to też bym się wkur... że próbowali, mnie zabić a banda tych agentów o niczym nie wiedziała i wydało by mi się to podejrzane. Błąd to było raczej wysyłanie Carrie żeby im mówiła że nikogo nie zamkną.

ocenił(a) serial na 9
Charlie_TSW

O'Keefe osłaniający twarz przed gazem łzawiącym (alternatywnie- wycierający smarki) czym? Oczywiście amerykańską flagą...

ocenił(a) serial na 9
Charlie_TSW

Ten O'Keef to ściero jakich mało. Chyba jeszcze w tym serialu nie było takiego. Poprzedni źli byli przynajmniej inteligentni i działali z wyższych powódek (w ich mniemaniu). A co robi O'Keef? Nakręca koło nienawiści i kręci sobie fejm. Manipulator któremu zależy tylko i wyłącznie na sobie samym.

A Carrie jak to Carrie. Rozkręca się, a potem odwali taka imbe, że o farmie nikt nie będzie pamiętać :D

ocenił(a) serial na 8
Daroo_3

Czyli jak każdy zły w tym serialu. A to w ostatnim odcinku to nie wiem czy to jego robota.

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

No właśnie nie jak każdy zły :P Inni działali ze względów ideologicznych, a on działa ze względu na swój fejm

ocenił(a) serial na 8
Daroo_3

Ale jakaś ideologię ma przecież,prezydent zła.

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

Sam ją stworzył. Przecież to on był współodpowiedzialny za zamach. To on zaczął siać propagandę i robić z Betty złego prezydenta. To on zrobił fejkowe wideo robiąc z jej syna tchórza, kiedy to on był bohaterem. Z Petera chciał zrobić terrorystę i jego obarczyć winą za śmierć prezydenta. Sam stworzył ideologię w którą nawet nie wierzy, bo wie że prezydent wcale nie jest taka okropna jak ją przedstawia. Robi to wszystko dla fejmu niczym prowokacyjny youtuber.

Charlie_TSW

Nieprawdopodobne, jak ten serial, mimo 7 sezonów, nadal trzyma bardzo dobry poziom. Każdy sezon jest lepszy niż niejeden przereklamowany serial. Ostatni odcinek - mistrzostwo. Nie mogłem sobie przypomnieć, skąd kojarzę aktora grającego O'Keefa. Okazuje się, że grał w The Following, jeszcze większego świra. :)

użytkownik usunięty
golleador

ze co ?

ocenił(a) serial na 9
golleador

Ten aktor zagrał też nieźle w Hell on Wheels, nie pamiętam, bodaj w 3 sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones