PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 132
oceny
8,0 10 1 199132
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Nie wierze że ta Cristin Milioti jest matką.Ładna jest,ale nie pasuje do roki pani Mosby.
Wygląda jak Lily!!!
Nie wydaje wam się że scenarzyści nas po prostu po raz kolejny wkręcają?Tyle było tych
potencjalnych ,,matek".Wydaje mi się że to jest jedna z osób, które grają w tym zespole na
weselu, ale raczej to nie ona.
P.S: Z tego co pamiętam to ona ta żółtą parasolkę zgubiła?

ocenił(a) serial na 10
tess118

To jest matka, nawet na fejsie o tym napisali na oficjalnym kanale HIMYM. A parasolkę Ted jej oddał, przypadkiem ale jednak:)

ocenił(a) serial na 8
tess118

Zgubiła tą parasolkę, znalazł ją później Ted i z nią chodził, aż w końcu zostawił ją w mieszkaniu właśnie tej matki. I tak, Cristin na pewno jest matką, scenarzyści obiecywali że ją pokażą jeszcze w 8 sezonie i tak zrobili. A jeśli by to była wielka podpucha tak jak sugerujesz to byłoby to tak absurdalne, że nie wyobrażam sobie, żeby nawet twórcy HIMYM na coś takiego wpadli.

gawlacki

To by w sumie było fajne.Bo teraz już człowiek stracił zainteresowanie...

tess118

Wygląda jak połączenie Lily i Robin.

ocenił(a) serial na 10
meganjewell

Dokładnie:) Jak klon Lily z czarnymi włosami :)

ocenił(a) serial na 9
tess118

Powiem Wam, że odcinek jak odcinek ale sama końcówka-uśmiechy ich wszystkich i pokazana matka-dla mnie super!!! a postać matki sprawiła tylko, że chcę jej więcej i więcej :)

tess118

To jest matka! Powtarzam się ,ale wejdźcie ludzie na oficjalnego fanpage HIMYM tam jest wstawione zdjęcię tej aktorki z dialogiem który wypowiedziała i podpisane jako "THE MOTHER" :D To musi być ona. Teraz pewnie przez 9 sezonów będziemy się męczyć jak po kilka razy będzie zrywać z Tedem etc.

tess118

To nie może być matka. Widzimy jej całą sylwetkę (oprócz twarz) na końcu pierwszego odcinka ósmego sezonu. Ma tam zarówno inne buty jak i sukienkę, a skoro i w tamtym odcinku jak i w tym najnowszym kamera tak dokładnie filmowała ten detal, uważam że to ściema ....

ocenił(a) serial na 10
dudus789

Jest inaczej ubrana na wesele, a inaczej do pociągu, którym tam jedzie . To oczywiste. Nawet jest wywiad ze scenarzystami czy z kimś jaką ją znaleźli i czemu akurat ona do roli matki, a na youtubie oficjalnym kanale jest filmik " We met the mother" i jest moment jak ona kupuje bilet. Więc (W KOŃCU) zobaczyliśmy matkę : )

dudus789

przecież to nie jest ten sam dzień, więc dlaczego miałaby być tak samo ubrana?

yawnstretch

ci którzy twierdzą że dziewczyna pokazana na końcu odcinka nie jest matką mimo iż twórcy sami ją przedstawili jako matkę powinni przebadać sobie głowę, tak samo ci którzy uparcie twierdzą że i tak Ted będzie z Robin, że ona jest matką mimo że Robin żeni się z Barney'em, nie studiowała na tej samej uczelni na której Ted wykładał, nie gra na basie i trudno żeby na swoim własnym weselu grała i podstawowy fakt, ona nie może mieć dzieci... ale co tam lepiej dalej snuć teorię że to Robin jest matką, dla tych ludzi nie ma już ratunku i żaden lekarz nie pomoże

ocenił(a) serial na 8
Jinx599

Dodam do tej listy jeszcze, że Robin nie może mieć dzieci...

Spirralka

Spirralka, pisałem o tym.
Zaphod, pogadaj ze swoim ojcem... może jego żona wcale nie jest twoją matką tylko cię adoptowali, to by wiele wyjaśniało dlaczego z ciebie taki kretyn.
Było tysiące razy mówione że jego żona jest matką jego dzieci a ty pieprzysz jakieś farmazony... <facepalm>

ocenił(a) serial na 8
Jinx599

Sorki, umknęło mi. :<

użytkownik usunięty
tess118

wpadło mi jeszcze coś do głowy, mianowicie, to dlaczego Matka jest taka podobno do Lily i Robin. Ponieważ to są dwie najważniejsze kobiety w jego życiu: Lily - prawie jak rodzona siostra, przyjaciółka, znają się od collegu i niewątpliwie darzą miłością braterską. Natomiast Robin to była miłość i to taka silna i prawdziwa. Obydwie duzo dla niego znaczą i myślę, ze scenarzyści bardzo świadomie dobrali aktorke do roli, tj mieszankę Lil i Robin, skoro tylu użytkowników zauważyło już podobieństwo :))

natomiast cieszę się jeszcze, że to Ted da Robin naszyjnik, ponieważ ten prezent symbolizuje coś starego. zupełnie jak relacja z Tedem. Coś starego pożegna symbolicznie i rozpocznie coś nowego.

użytkownik usunięty

to nie jest matka

ocenił(a) serial na 8

Myślę, że razem z tym naszyjnikiem Ted "więził" u siebie cząstkę Robin. Teraz może ją uwolnić :)

Z wyglądu przypomina Lily.Wydaje się być osoba delikatna i wrażliwą, ale zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 7
tess118

jejku jejku hura hura! wszystko jasne, podane na tacy i potwierdzone przez twórców, a tak mamy teorię spiskową :D

madzikk_

Bo nie lubię nudy i banałów.A ostatnio ten serial staje się banalny i nudny.

ocenił(a) serial na 10
tess118

Pewnie coś przeoczyłem, ale dla mnie Matka nie równa się Żona Teda...

ocenił(a) serial na 6
Zaphod

Hahaha, no tak, to pewnie jest surogatka Robin, z którą to Ted się ożenił.

ocenił(a) serial na 10
individuel

No,coś w tym stylu. Może to jeszcze możliwe ;)

ocenił(a) serial na 10
Zaphod

Tak, a tak w ogóle to matka nie równa się mężczyzna i i Ted może być gejem blabla To jest serial komediowy, nikt o zdrowych zmysłach nie babrałby się w surogatki itd., a ja przypominam, że Robin jest niezbędna, aby Ted poznał matkę, ponieważ to na jej ślubie ona gra, proste i logiczne. A co do podobieństwa z Lily, w odcinku mówi, że wyobraża sobie jego przyszłą żonę jako podobną do siebie i która będzie pożyczać jej buty i tak matka została przedstawiona. O ile nie wymyślą zaskakującego, ale realnego zwrotu akcji, to jest ona ;p

ocenił(a) serial na 10
marvphin

Niekoniecznie surogatka, może pocieszycielka na jedną noc, z takich akcji też rodzą się dzieci, hehe. Albo rodzi dzieci i ginie :P

użytkownik usunięty
Zaphod

Boże, naprawdę wierzysz w swoją teorię?
Jeśli to nie jest jego przyszła żona, dlaczego Ted w kółko powtarza, jaka Matka jest wspaniała? Pamiętam chociażby moment, w którym Ted powiedział Cindy, że jest fajna, a potem Ted z przyszłości dodał "ale nie tak fajna, jak wasza Matka". I takich momentów jest mnóstwo. Gdyby Matka stała się tylko surogatką jego dzieci, czy jednonocną przygodą, serial straciłby CAŁY swój czar i urok.

ocenił(a) serial na 10
Zaphod

w odcinku time travel jest powiedziane, że się z nią ożeni

ocenił(a) serial na 7
tess118

jak dla mnie ona jest tylko matką jego dzieci (biologiczną), natomiast okaże się, że Ted będzie z Robin, która będzie dla jego dzieci ciocią (bodajże "ciocia Robin" pojawiło się w pierwszym odcinku)

ocenił(a) serial na 9
diamonnd

Człowieku, czy Ty w ogóle oglądałeś ten serial? Prawie w każdym odcinku Ted gada, jak to bardzo kocha swoją żonę, która jest tym samym matką jego dzieci, jak idealnie do siebie pasują i całe jego życie prowadziło do tego, żeby ją spotkał i był w końcu szczęśliwy.

ocenił(a) serial na 7
spalamzbonjovim

Chyba jednak moja teoria okazała się prawdziwa. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
diamonnd

Hahahahahahahaha.

diamonnd

Dokładnie. Tak naprawdę to całe poszukiwanie matki to tylko pretekst do pokazania relacji między piątką głównych bohaterów, kimkolwiek by nie była ta kobieta, dla fabuły to żadnego znaczenia, mogli by ją nawet pokazać w ostatnim odcinku ostatniego sezonu. To tak jak z "Lostem", pokazywali te wszystkie tajemnice na wyspie by nabijać ludzi w butelkę a i tak na końcu nic nie wyjaśnili. Twórcy HIMYM już nie raz zaskakiwali bawiąc się dramaturgią i konwencją, zgodnie z logiką takich seriali każda Rachel ma swojego Rossa, a Ross Rachel, więc tak naprawdę od początku Tedowi przeznaczona była Robin i pewnie tak to zakręcą, że ostatecznie będą razem. Choć mam nadzieję że się mylę.

ocenił(a) serial na 9
tess118

Czy czasem matka nie miała być blondynką...?

tess118

To nie matka, bo i nie ma żadnych dzieci. Okaże się, że Ted zginął w wypadku samochodowym nigdy nie biorąc ślubu i całe to spotkanie matki będzie tylko jego przedśmiertnym marzeniem.

ocenił(a) serial na 10
buldok_

Co? skąd Ci się to wzięło?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buldok_

Co o K**wa jest?!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 4
buldok_

p*o*j*e*b

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones