PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 584
oceny
7,5 10 1 32584
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

S04E01

ocenił(a) serial na 10

Odcinek nie zachwycił, ale fajnie, że wróciła stara "dziwna" Jess. Winston też trzyma poziom z poprzedniego sezonu. Cece zerwała z tym młokosem, więc Schmidt znowu pewnie będzie miał tylko ją w głowie. Jessica Biel też ciekawie. Walczyła z Jess o Teda. Ogólnie całkiem fajnie się oglądało, nic tylko czekać na kolejne odcinki

użytkownik usunięty
zjeboklesny

Dla mnie było jednak dość dziwnie oglądać Jess i Nicka razem, zwłaszcza ten moment w toalecie, jak mówił jej, żeby była po prostu sobą przy tym facecie. Długo im zajęło, żeby się spiknąć, jak się spiknęli, to im nie wyszło, a teraz zachowują się, jakby to się w ogóle nigdy nie wydarzyło.

ocenił(a) serial na 10

Właśnie wg mnie im wyszło, trochę głupie to było, jak zerwali

ocenił(a) serial na 9
zjeboklesny

no właśnie wg. mnie też im wyszło, dlatego nie rozumiem, czemu postanowiono tak szybko zakończyć ich związek :(

ocenił(a) serial na 10
monkey_m

Mam wrażenie, że będzie to miało na celu sztuczne wydłużenie serialu. Podobnie jak miało to miejsce w HIMYM i Robin&Ted

ocenił(a) serial na 9
zjeboklesny

na pewno - niedługo zorientują się, że jednak chcą być razem, ale pewnie ktoś z nich będzie z kimś innym, potem komuś się odwidzi, potem jednak będą razem, ale zerwą itd. itp. never ending story :) i jak jeszcze w himym to rozumiem, bo dążyło to do tego całego poznania matki i zaskoczenia na końcu (niby), tak tutaj nie wiem, czemu by nie mieli być ze sobą cały czas.
ale ogólnie odcinek pozytywny :) nie czytałam nigdzie - wiadomo czy jessica biel zostaje na dłużej czy to był tylko ten jeden epizod?

zjeboklesny

Też uważam, że im wyszło. Była chemia, pasowali do siebie. A tu nagle zerwanie właściwie bez żadnego normalnego powodu. Nie lubię jak w serialach rozdzielają fajne pary na siłę, żeby tylko się coś działo. Moim zdaniem jeżeli wątek pary jest fajnie poprowadzony może być fajniejszy niż ciągłe rozstania i powroty. Np. Monica i Chandler w Przyjaciołach byli ze sobą nieprzerwanie chyba przez ponad 5 sezonów i jakoś serial na tym nie ucierpiał.

ocenił(a) serial na 7
zjeboklesny

Z sympatii do Zoey Deshanell oglądałem, ale trzeba przestać, coraz mierniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones