PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549490}

Justified: Bez przebaczenia

Justified
7,8 5 530
ocen
7,8 10 1 5530
7,8 4
oceny krytyków
Justified: Bez przebaczenia
powrót do forum serialu Justified: Bez przebaczenia

Świetny!

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy raz trafiłem na serial, który tak nijak się zaczyna, tak pięknie rozkręca i tak trzyma w napięciu w ostatnim sezonie. Trafiłem na niego siląc się, na znalezienie czegoś nowego, z czym mógłbym spędzić trochę czasu. Praktycznie w żadnych polskich zestawieniach nt. seriali, nie przewijał się ten tytuł. Ot – ślepy traf i taki fart!
Początek jakoś szczególnie nie zachwycał. Postać Raylana, zrealizowana w formie Lucky Lucka, nie tyle, że nie zachęcała, ale wręcz nawet odpychała. Kroiło się na tani szajs pokroju „Strażnika Teksasu”. Wystarczyło przeboleć kilka pierwszych odcinków, utrzymać się do końca sezonu i wejść w drugi… Każdy kolejny, to wręcz serialowa poezja. Świetnie narysowane postaci, genialne zwroty akcji, perfekcyjnie oddany klimat lokacji i relacji, całkiem dobrze napisane dialogi, i fenomenalny Walton! Bywały dni, że pochłaniałem po 4-5 odcinków – jeden za drugim. Teraz szukam kolejnego – tak niepopularnego, a tak dobrego!

ocenił(a) serial na 9
Klaman123

Też przepadam za tym serialem. Polecam Longmire :)

Klaman123

Jak długo on się rozkręca? Bo pierwszy odcinek mnie nie zachęcił.

ocenił(a) serial na 8
komarrek27

Też na początku nie byłem zachęcony, ale po kilku odcinkach, gdy pojawił się główny wątek i serial przestał być proceduralem, mocno się wciągnąłem. Nie pamiętam, po którym konkretnie odcinku, ale postaraj się obejrzeć przynajmniej pierwszy sezon. Jak do tego czasu się nie wciągniesz, to daj sobie spokój. Ale myślę, że wsiąkniesz, a dalej jest już tylko lepiej.

Klaman123

Pewnie Yellowstone też Ci się spodobał? Oba mają klasę.

ocenił(a) serial na 8
alextumi

Yellowstone jest równie dobry, ale nie jest tak niepopularny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones