PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159626}

Kobra - oddział specjalny

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
7,1 8 525
ocen
7,1 10 1 8525
Kobra oddział specjalny
powrót do forum serialu Kobra - oddział specjalny

W odcinkach "Anioły śmierci", emitowanych na TVN7 30.12 i 06.01 Semir pracuje w Urzędzie
Krajowym a nie w drogówce. Pytanie do osób oglądających serial po niemiecku - czy jego odejście
było w jakimś odcinku, którego u nas nie emitowali?

Lupus_10

Nie oglądam Kobry po niemiecku, ale oglądałem prawie wszystkie odcinki emitowane w Polsce.

W pilotfilmach fabuła zazwyczaj jest trochę inna niż w "normalnych odcinkach". Przejście Semira do UK nie było pokazane, to taki zabieg mający uatrakcyjnić odcinek. Kilka lat temu również był motyw z odejściem Semira z drogówki. Było to w odcinku pt. Powrót (Comeback) w 17-nym sezonie.

Mahone_PB

Z jednej strony może być tak, jak mówisz - i w sumie też się skłaniam ku takiej wersji, z drugiej opuszczanie odcinków przez TVN i TVN 7 jest niestety normą.

Lupus_10

TVN chyba nie opuszcza odcinków, tylko puszcza je nie po kolei. Nie spotkałem się jeszcze, żeby opuścili jakiś odcinek.

Mahone_PB

Cobrę puszczają nie po kolei, ale z innymi serialami czasami robią większe przekręty - łącznie z tym, że emisję "Agentów NCIS: Los Angeles" przerwali w połowie sezonu i wrócili dopiero jakieś pół roku później do jego emisji. Dlatego wolałem się upewnić ;)

ocenił(a) serial na 9
Mahone_PB

Opuścili dwa odcinki: Kobra Oddział Specjalny 18x05 - Młodsza siostra oraz Kobra Odział Specjalny 19x04 - Poza kontrolą, których i tak nie pokazali bo i po co. Może tele 5 pokaże te dwa odcinki.

Pavvelinho

Być może. Aż takiej pamięci nie mam, ale odcinki z Benem chyba były wszystkie.

Lupus_10

Przejście Semira do Urzędu Krajowego nie było pokazane. Po prostu rozpoczęli pilotfilm gdzie pracuje już tam kilka miesięcy. A TVN 7 jak na razie emituje wszystkie i po kolei.

villanowska

Tym razem wyjątkowo puszczają po kolei, ale nie jest to normą.

Lupus_10

Odejście nie było pokazane.
Semir przeszedł do LKA ponieważ prosiła go o to Andrea
żródło: afc11.pl

32adi32

Ale nie było momentu gdy ona go o to prosi czy on jej to obiecał dopiero w połowie aniołów śmierci ona mówi że obiecał jej to na urodzinach aidy. A co do odcinków 18x05 - Młodsza siostra oraz 19x04 - Poza kontrolą - to jeszcze w żadnej telewizji nie było ich po polsku i nie można ich nigdzie znaleźć, dostępne są tylko po niemiecku.

ocenił(a) serial na 10
daroni

Zabawne ,bo mam oba na dysku z lektorem Tele5 :-P

Ozzy_Osbourne

Poważnie? Na TVN7 nie były emitowane i byłem przekonany że na Tele5 również, mój błąd. Czy możesz je gdzieś udostępnić? Byłbym wdzięczny.

ocenił(a) serial na 10
daroni

To dawaj emila byle szybko bo za jakiś czas pewnie te posty będą zablokowane bo to niezgodne z regulaminem ;-)

Ozzy_Osbourne

daroni (małpa) o2 (kropka) pl oczywiście bez spacji

daroni

Codziennie na tvn 7 są odcinki, od sezonu 29, obecnie kończy się 30, jak tak dalej pójdzie to wkrótce powinny być tez "Anioły smierci''.

Hans_Kloss

Anioły smierci powinny lecieć 8 i 9 maja

ocenił(a) serial na 10
Ozzy_Osbourne

Również mogę prosić o przesłanie? kacha107 (małpa) wp . pl :)
chyba, że możesz wrzucić np. na gryzonia i dać namiary, byłabym wdzięczna :)

Ozzy_Osbourne

Ja też poprosił bym te dwa odcinki jeśli jeszcze masz je. adasko46 (małpa) gmail kropka com. Jestem młodym fanem serialu i po kolei oglądam wszystkie odcinki i stanąłem na 19 sezonie bo nie rozumiem niemieckiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones