PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159626}

Kobra - oddział specjalny

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
7,1 8 522
oceny
7,1 10 1 8522
Kobra oddział specjalny
powrót do forum serialu Kobra - oddział specjalny

A to już sztuka. Bardzo fajny serial, dla mnie jeden z najlepszych kryminalnych, szkoda, że na koniec z obsadą nie trafili

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

Masz rację sceny pościgów i kraks są najlepsze, ale równie dobra jest obsada. Wyobraź sobie Cobrę 11 bez Semira? Nie realne! Erdogan sam zaczyna nazywać siebie Semirem. Jak dla mnie jest nieśmiertelny. Zabili lub wymienili mu już tylu partnerów że nie sposób spamiętać ich wszystkie imiona nawet. Choć co ciekawe serial z roku na rok podnosi jakość i gry aktorskiej i fabuły i wyglądu bohaterów nawet. Jeżeli zobaczysz pierwszy sezon czy nawet kolejne to się przerazisz czym jeździli Semir i jego partner. Teraz to przynajmniej są same super fury, ale kiedyś to była kupa złomu.

ocenił(a) serial na 10
budzynska1987

Fakt, ten serial leci już tyle lat, że samochody będące super-furami w pierwszych seriach teraz są już starymi gratami:) Bez Semira nie byłoby serialu, aczkolwiek ja najbardziej tych jego pierwszych trzech partnerów lubię i te starsze serie, możliwe że z sentymentu

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

Nie ma wątpliwości, najlepszy serial sensacyjny naszych czasów.

ocenił(a) serial na 10
McFlyPL

Dokładnie! I do tego od ilu lat emitowany! To też jest sztuka tyle lat trzymać oglądalność! Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
budzynska1987

W tamtych czasach akurat Audi 80 i BMW 328i E36 nie były takimi złomami, zwłaszcza ta BMka którą jeździł Semir (późnej również Frank) w odcinku "Nowy Partner" http://u.jimdo.com/www27/o/sb26826e51f057f46/img/i406c1f35aa416a50/1288709035/st d/image.jpg
Nie wiem czy to znak naszych czasów, czy może cięcia w budżecie serialu, ale BMW Semira ma coraz to mniejsze silniki, choćby nawet słynne E46 miało V6 pod maską, tak obecne F30 ma silnik R4, co dla mnie jest niepokojące (mam nadzieję, że nie wsadzą go w BMW 1..)

ocenił(a) serial na 10
McFlyPL

No właśnie, teraz to się wydają stare auta, ale ile ten serial ma już lat... Wtedy to były extra auta

ocenił(a) serial na 10
budzynska1987

Jak się obecnie ogląda serial to z perspektywy lat te samochody w starszych odcinkach to już teraz po prostu auta zabytkowe:)

ocenił(a) serial na 7
budzynska1987

Bo teraz mają dobry budżet. Wtedy zaczynali :)

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

Popieram! Sceny karamboli na autostradach fenomenalne!

ocenił(a) serial na 10
compresorrr

Najlepsze!

alert_fur_Cobra

Kraksy i latające samochody w tym tasiemcu to element każdego odcinka, poza tym nic ciekawego. Niemcy bardzo często starają się małpować amerykańskie kino ale jak dotąd z mizernym skutkiem.

ocenił(a) serial na 10
lalala

Wg mnie Amerykanie czasem mogliby się uczyć od Niemców, bo kraksy są w Cobrze bardzo efektowne, poza tym to normalne, że po ponad 20 latach produkcji może się zdarzyć jakiś słabszy odcinek, aczkolwiek dla mnie jest to znakomity serial, ot i tyle

alert_fur_Cobra

Dla mnie serial przesadnie efekciarski ale praktycznie o niczym ciekawym, no ale każdy ma swój gust. A co do Niemców to lepiej dla świata żeby nikt się od nich niczego nie uczył.

ocenił(a) serial na 10
lalala

Nie przesadzajmy i nie wybiegajmy zbyt daleko:) - co ma Semir do Himmlera? :) Każdego spotkanego ss-mana zabiłbym na miejscu bez względu na wiek, ale nie możemy przez to odrzucać wszystkiego co niemieckie w obecnych czasach, 70 lat po wojnie. Jak spotykam gdzieś Niemców to są dużo życzliwsi niż dajmy na to Francuzi czy Czesi...

alert_fur_Cobra

wiekszosc aut trafiło pozniej na polski ryneek :D

ocenił(a) serial na 9
deconstramus

Pewnie jako bezwypadkowe, którymi babcia jeździła tylko do kościoła co niedzielę xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones