PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159626}

Kobra - oddział specjalny

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
7,1 8 525
ocen
7,1 10 1 8525
Kobra oddział specjalny
powrót do forum serialu Kobra - oddział specjalny

Serial dobry, ale ( mieszkam w RFN ponad cwiec wieku ) jeszcze nie widzialem policjanta 160 cm. wzrostu.
A tyle ma Semir Erdoğan Atalay

ocenił(a) serial na 5
Zyga1

To fakt, on jest wyjątkowo mały. Przy swojej (byłej już) serialowej żonie wygląda groteskowo - jak krasnoludek.
Ale być może w Niemczech nie ma takich rygorystycznych kryteriów przyjmowania.
Mieszkasz w Niemczech, pozwól, że zapytam z ciekawości - czy w niemieckiej policji zdarzają si Turcy albo czarnoskórzy?
Byłem tylko w brzydkim mieście Essen (to zresztą na terenach gdzie kręcą serial), ale w policji ich nie widziałem...

MrJigssaw

Czarnych nie ma, a Turka osobiscie rowniez nie widzialem. Moze sa zatrudniani w jakich policyjnych komurkach, ale naprawde nie mam pojecia. Ja nie slszalem.

ocenił(a) serial na 5
Zyga1

Dziękuję.
Tak pytam bo w innym niemieckim serialu kryminalnym ("Der Kriminalist") widziałem w policji czarnego.
Także w serialu "SOKO Leipzig" w wydziale zabójstw był murzyn i miał nawet jedną z głównych ról.
Oba te seriale nie są znane w P0olsce, ale że ty mieszkasz w Niemczech to pewnie słyszałeś...
Byłem ciekawy czy w rzeczywistości też są emigranci w policji tak jak w Anglii czy Francji...

MrJigssaw

Ze ja nie widzialem w Düsseldorfie, no i przejazdem w innych misatach, to nie znaczy, ze nie ma i dlatego popytalem znajomych z innych ston Niemiec zeby cie nie wprowadzac w blad. Okazuje sie, ze znajomy widzial w Hamburgu. A i slyszal, ze w innych miastach rowniez. Tajniacy, to sie nie dziwie ze wzgledu na rozpoznania w murzynskich srodowisk itp.
Piszesz cyt. Byłem ciekawy czy w rzeczywistości też są emigranci w policji tak jak w Anglii czy Francji...
Tutaj nie musza byc czarni tylko emigranci. Przeciez jest tu tysiace czarnoskorych Niemcow, ktorzy sie tu urodzili i posiadaja obywatelstwa, lub tez sa z mieszanych malzenstw. Jednak, to jeszcze za malo zeby, bylo ich tak wielu w policj, jak to jest we Fracji.
Pozdrawiam

Zyga1

Nie ma czarnoskórych Niemców. To są emigranci z Maghrebu. Mogą być niemieckimi obywatelami, ale etnicznym Niemcem jest tylko ktoś kto ma niemieckich przodków.

theodorebagwell3

Jezeli jest z malzenstwa mieszanego i urodzil sie w Niemczech, to kim jest ? Np. Sami Khedira, albo Jérôme Boateng. W Niemczech sie urodzili maja niemieckie Matki, w Niemczech sie wychowali i wszystkiego nauczyli, to kim w/g sa ?

Zyga1

Są Mulatami, którzy często mają zaburzenia tożsamości i schodzą na złą drogę.

Zyga1

Lepiej wygląda przy Dieterze :D

Zyga1

Przecież to jest większe sci-fi niż sharknado więc wszystko jest możliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones