PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 563
oceny
5,8 10 1 13563
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Nowa postac ??!!

ocenił(a) serial na 10

Słyszeliście że Puchała ma na jakiś czas zniknąc z serialu i zamiast niego pojawi sie nowa
policjantka?

ocenił(a) serial na 10
alexandrax123

Tak to prawda ale nie wiadomo czy to bedzie policjantka była by to nowośc bo w orginale ani w Austriackiej ani Włoskiej serii nie było w oddziale 2 kobiet

użytkownik usunięty
ghf

Jest na razie niepotwierdzone info, że nową postacią będzie jednak policjantka - Karolina Nolbrzak.

ocenił(a) serial na 10

no to by było zaskakujące posunięcie ja słyszałem że też Marcin Korcz jest kandydatem

użytkownik usunięty
ghf

Nie wiem, czy to ona będzie, ale jest jej zdjęcie jak siedzi przy biurku na komendzie :P Jutro w Świecie Seriali powinno coś być...

ocenił(a) serial na 10

tono to poczekamy do Jutra

użytkownik usunięty
ghf

A jednak Nolbrzak ;)

ocenił(a) serial na 10

Tak a więc Karolina trochę zaskoczenie że kobieta ale może byc ciekawie ta przerwa w życiorysie tylko oby nie wplatali ją w romans z Michałem czyli ona zostanie na dłużej ale mam nadzieje że Rysiek wróci

użytkownik usunięty
ghf

Nic nie mam do Nolbrzak, lepsza niż Zając. Dla mnie to nie jest jednak jakieś duże zaskoczenie, bo się spodziewałam, że Ryśka zastąpi kobieta. Na razie się zapowiada całkiem interesująco. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

ocenił(a) serial na 10

no tak znowu troche zmian w stosunku do Orginału

ocenił(a) serial na 8
ghf

Niech Rysiek wraca ,a Lucyna wyjedzie.

ocenił(a) serial na 10
lukasz16

też bym tak wolał

ocenił(a) serial na 10
ghf

przeczytałam, że "na chwilę będą musieli się rozstać" chodzi o Klaudię i Rysia, czyli pewnie jeszcze wróci

ocenił(a) serial na 10
libero_filmweb

producentka mówi że ta Nina zagości na dłużej

ocenił(a) serial na 10
ghf

ja jednak wolałabym Puchałę, bo wprowadzał w ten serial taką "ludzkość"

ocenił(a) serial na 10
libero_filmweb

tak ja też go lubię no ale kiedyś musieli zmienić współpracowników komisarza , gdyby trzymali się Rexa to Lucyny tez już nie powinno być od 2 sezonu , w Rexie kobieta był dopiero od 3 ekipy a 2 pań nie było trochę odeszli od pierwowzoru

ocenił(a) serial na 6
ghf

A w którymś sezonie oryginału (chyba nawet w 6 albo 5) zamienili Hoellerera na Kunza, może jednak jest zgodność z oryginałem? Tyle że tam nie mamy kobiety... W ogóle wydaje Mi się że za dużo tych kobiet... We włoskiej i austriackiej wersji główny komisarz i Alex mieli zawsze dwóch kolesi jako partnerów, tylko raz była laska, więc to przegięcie.
Też uważam, że powinna Lucyna odejść, nie Puchała bo Orlicz i dwie kobiety - co to ma być, trójkąt Nam szykują? ;p

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

Kunz przyszedł w 5 w odc slepa furia ale mam nadzieje że wróci

użytkownik usunięty
ghf

Najprawdopodobniej Rysiek wróci. Z tą Nolbrzak to będzie tylko krótki epizod. I w jednym z odcinków wystąpią (chyba) Mikołaj Krawczyk i Wojtek Błach.

ocenił(a) serial na 6

Raczej na pewno wróci, bo gdyby miał nie wracać, to po prostu by go uśmiercili, a nie wysłali do USA.
Ale na pewno wcześniej jak w 7-8 sezonie nie wróci

użytkownik usunięty
MrJigssaw

Wydaje mi się, że już w szóstym wróci. Są zdjęcia z planu (które kręcone były na początku września) z Ryśkiem właśnie.

ocenił(a) serial na 10

producentka mówi że Nina zostanie na dłużej

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

był wywiad z Czopem i mówił ze Rysiek wróci ta Nina o tylko na parę odc w odc z zimną krwią bedzie już Ryś

ocenił(a) serial na 10
ghf

Nina tylko na 5 odcinków !!!!!!!!!!! :)

ocenił(a) serial na 10
libero_filmweb

i po raz 1 biorąc serie Austriacką , Włoską i Polską postać współpracownika komisarza wraca

ocenił(a) serial na 7

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10671505_1015268797481 8522_7284084187893381454_n.jpg?oh=9d7e048f9561e09a897e752fd65d5f2f&oe=5494062B
Coś jest na rzeczy, bo w tle widać Krawczyka, ciekawe czemu TVP tak go bierze, a wcześniej zmonopolizował go tylko Polsat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones