PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616932}

The Lying Game

7,3 7 690
ocen
7,3 10 1 7690
The Lying Game
powrót do forum serialu The Lying Game

Główna bohaterka

ocenił(a) serial na 8

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Alexandra Chando jest jakimś klonem Niny
Dobrev...wygląda baaardzo podobnie, ma prawie identyczny głos i gra zupełnie jak ona! Nie
macie takiego wrażenia?

apple_tini

no dokładnie, zgadzam się z tobą.Klon Niny Dobrev.
te same włosy,rysy twarzy ;;p

sara2325

taak już był gdzieś taki temat, jest do niej niesamowicie podobna z wyglądu i z głosu i może rzeczywiście troszkę z gry aktorskiej :)

moonisiaa07

jej głos też jest strasznie podobny...

ocenił(a) serial na 7
apricoot

fakt ona Nina i Victoria Justice są prawie takie same.
Teraz moda na ten typ :D

ocenił(a) serial na 6
nitkaa

Zgadzam się, oglądając pierwszy odcinek momentami perfidnie widziałam Ninę w gestach, mimice twarzy.

ayem

Również się zgadzam, aż musiałam sprawdzić, czy one nie są naprawdę siostrami;P

psychredfrog

Ja ogladajac pierwszy odcinek bylem przekonany ze glowna bohaterka jest Nina. Patrze na Filmweb a tu :O, to nie Nina ;D

ocenił(a) serial na 5
Exelsio

Fakt, bardzo podobne. Do tego obie grają swoją siostrę/doppelgangera

Xemidra

Co prawda są podobne, ale dla mnie większym "klonem" Niny jest Victoria Justice. ;p

Lexi1617

moze to jest jej doppelganger stworzony na potrzeby zlamania zaklecia w VD ale pomylono ją z Catherine:D

cassie123

Z wyglądu nie jest jakąś idealna kopią xD Ale głos ma identyczny jak Nina :)

cassie123

Faktycznie bardzo podobne.. Co prawda do rozróżnienia, ale podobny typ urody, rysy twarzy a nawet głos.. ; )

kilmenyy

Zgadzam się xD

Lexi1617

moim zdaniem mniej jest podobna, ale nie podlega wątpliwości, że wszystkie 3 są prześliczne! :)

ocenił(a) serial na 10
Lexi1617

I to konkretnie!
Tyle, że V ma zupełnie inny układ ust gdy się szeroko uśmiecha.

apple_tini

zdecydowanie, szczegolnie glosem podobna

ocenił(a) serial na 8
ahmojamilosc

Barwa głosu, rysy twarzy i fryzura czynią ją bardzo podobną do Niny. Aż musiałam wejść na filmweb.pl i sprawdzić. A tu widzę, że nie jestem sama;)

ukryta92

dokładnie.. głos, rysy twarzy, mimika, sposób mówienia, uśmiech.. aż nieprawdopodobne to jest :D i obie są takie grzeczne ;D

Kreciolka

Trochę to dziwne, że teraz wszystkie młode aktorki są strasznie podobne do siebie. Może mają tego samego ojca? (żart) Ale zgadzam się, że jest bardzo podobna do Niny, ale myślę też, że większość dziewczyn tak wygląda taka po prostu uroda podoba mi się to, że nie są takimi przysłowiowymi "plastikami".

ocenił(a) serial na 8
Kreciolka

za każdym razem jak na nią patrzę widzę Ninę, głos zachowanie takie same jak w TVD. A do tego jak dla mnie Sutton to Caterine a Emma to biedna Elena

apple_tini

Ja również oglądając pierwsze dwa odcinki zastanawiałam się czy to nie Nina D. Są do siebie niesamowicie podobne :)

ocenił(a) serial na 7
Spenser_A

mi osobiście oprócz Niny przypomina czasami Sophie Bush. Faktycznie te aktoki teraz na jedeno kopyto. :P

effi_2

Rzeczywiście jest podobna również do Sophie Bush, nawet bardziej niż do Niny :))

Spenser_A

sa podobne z wygladu a glos i sposob mowienia niemal identyko

ocenił(a) serial na 8
smila

napoczątky myślałam że to Niny bardzo podobne ale jeszcze bardziej do Niny podobna jest aktorka z Zoey101 to już jak klony:D;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones