PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 206
ocen
7,8 10 1 34206
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Komu tez bylo smutno???

viciu_080

Mi było smutno. Mogli go nie uśmiercać, mógł po prostu wrócić do domu.
;'-(

ocenił(a) serial na 10
Zolwie_morskie

Och jak fajnie że nie tylko ja za nim tęsknie.Henry I miss you!!!!

viciu_080

Bardzo szkoda Blake'a :( Obok Pierce'a to była moja ulubiona postać. Ale myślę, ze realizatorzy chcieli w ten sposób pokazać nam ironię losu i to, że nigdy nie możemy być pewni jutra...

MKaro

i w dodatku nie ma i nie bezie Trapera! ;(

ocenił(a) serial na 10
MKaro

A wiesz że Mclean Stevenson(Henry Blake) odszedł z serialu na własną prośbę?!Zerwał umowę...Scenarzyśći byli żli i dlatego go uśmiercili...Przeczytałam to wczoraj w Wikipedii

milka_27

a CO SIę stało z Traperem????bo nie oglądałam w tym tygodniu

ocenił(a) serial na 10
tragediia

Trappera odeslali do domu, Sokole Oko nie zdazyl sie z nim pozegnac, chyba po prostu odszedl z serialu.

viciu_080

ale trzeba powiedzieć ze Sherman Potter to fajny facet, a co do zastepstwa za Trapera czyli Hunnicata.. no nie wiem,mi jakos nie pasuje ten facet

viciu_080

Ja do dziś mam żałobe... Teraz to nie to samo co kiedyś!!!

andrea2217

Cholernie mi było żal Henrego, ale Potter też jest w porządku. Całkiem dobrze sobie radzi xD

Mimo wszystko mogli go nie zabijać. Blake(jako postać, nie chodzi mi o aktora) był na tyle sympatyczny, że nie zasłużył sobie na śmierć. Jak wyżej ktoś wspomniał mogli go po prostu zostawić w spokoju i dać wrócić do domu. Ale z drugiej strony dobrze to pokazuje jak nieprzewidywalny jest ludzki los na wojnie.

ocenił(a) serial na 10
Flying_Soul

Niestety, nie jest to tylko serial komediowy, to rowniez dramat i jeden z najlepszych seriali jakie powstaly

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones