PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 206
ocen
7,8 10 1 34206
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Witam serdecznie wszystkich fanów serialu M*A*S*H. Mamy za sobą prawie 100 odcinków. Zostało ponad 50, lecz niestety to nie cała seria, która ma 251. TVP wyemituje 147.

O to odnośnik do stronki http://ratujmymasha.wordpress.com/ w której jest wszystko opisane! Pozdrawiam wszystkich fanów!

ocenił(a) serial na 8
Tener

Właśnie, czy ktoś wie dlaczego nasza kochana TVP2 wyemituje tylko 147 z 251 odcinków!????? jak zwykle pozbawią ludzi fantastycznego serialu na rzecz jakiejś dennej polskiej produkcji;(;(

paulina0414

Paulina, wchodząc na tę stronę, i wysyłając maila możesz to zmienić :)

ocenił(a) serial na 8
Tener

No i tak też to zrobiłam. Weszłam i wysłałam:D:D:D

użytkownik usunięty
paulina0414

Dołączyłam do petycji i trzymam kciuki!!!!
Ratować MASH!!

paulina0414

Bo nasza TVP ma wyjątkową siłę destrukcji dobrych filmów i seriali. Przykłady: cykl "Kocham kino" leci tak późno, że ktoś kto pracuje raczej sobie nie poogląda, "Miasteczko Twin Peaks"-puszczany najpierw w piątki ok. 3 w nocy (na szczęście weeknedy mam wolne więc oglądałam, ale nie każdy potrafi wytrwać do takiej godziny), następnie serial puszczany w czwartki ok. 1 w nocy :/ Zamiast tego w normalnych porach mamy telenowele lub "wspaniałe i jakże wartościowe artystycznie" programy typu "przebojowa noc".
Nie mogę również przeboleć cyklu "Czy świat oszalał?" dokumentalnego, w czwartki zawsze po północy.
Wniosek: Tego kto układa ten program powinni natychmiast wywalić...

ocenił(a) serial na 10
Tener

Podpisałem się pod akcją.Ku chwale ojczyzny.

Tener

melduje ze sie nam udalo :D Mamy dalej MASH'a

daktylek666

Kiedy i o której będzie M*A*S*H nadawany? Bo nie widać go na razie w programie. Ludzie, toż to jest cud. Nie wierzyłam, że TVP2 raczy wysłuchać naszych próśb :)

daktylek666

no! nareszcie będę mogła normalnie zasnąć! ;)

white_satin

Skąd wiecie że się udało?

ocenił(a) serial na 9
Tener

Ponieważ w programie tv jest napisane ze 1.09 o 16.55 będą leciały 2 odcinki serialu. a w inne dni tygodnia nie. Więc chyba co tydzień będzie leciał nasz "M*A*S*H" :)

ocenił(a) serial na 8
Kurza

Nie sadzę że się udało. W gazecie pisze np.130/147 co oznacza że nadadzą 147 odcinków. Nie zdążyliby pokazać wszystkich w ciągu wakacji więc ostatnie przypadną na wrzesień:(:(

ocenił(a) serial na 10
paulina0414

Ja już weszłam i napisałam. Mam nadzieję, ze pomoże :)

ocenił(a) serial na 9
Tener

piszmy maile do skutku
piszmy do znudzenia
piszmy tak długo jak będzie trzeba
piszmy:
"Witam uprzejmie!
Zwracam się do Państwa w sprawie emisji serialu „M*A*S*H”. Z ciekawością oglądam ten serial, lecz jestem zmartwiony tym, iż emisja serialu będzie przerwana w jego połowie. Dlatego zanoszę do Państwa prośbę o dalszą emisję odcinków serialu „M*A*S*H”, mam nadzieję iż znajdzie się on w programie na jesień."
piszmy, żeby tym co układają program, powyższy tekst śnił się po nocach i nie dawał spać!:P
PISZMY MAILE I ŚLIJMY JE :)

ocenił(a) serial na 10
Tener

nie udało się,odnoszę wrażenie że tvp ma gdzieś swoich widzów, dobrze że znam stronę gdzie można ściągnąć wszystkie odcinki bo nie ma co czekać na to zanim " cudowna " stacja się namyśli do następnych wakacji za 10 lat...

fanpires


Mógłbyś podać adres tej strony?








ocenił(a) serial na 10
fanpires

Ja też bym prosił o adres (jakby się udało znaleźć) gdzie ściągnąć M*A*S*H'a.
Uwielbiam ten serial, wielbię go ponad wszelkie kino!!

M*A*S*H FOREVER!!!!!

ocenił(a) serial na 8
Tener

Witam.

Tak samo jak wy jestem wkurzony na to że zdjęli naszego MASHa. Dlatego jestem za tym aby wysyłać codziennie jednego maila do TVP z prośbą o przywrócenie naszego serialu. Jak będzie nas więcej to na pewno się uda. Jak jesteście pierwszy raz w dniu przy komputerze to wysyłajcie maila. Jeden mail dziennie każdego z nasz może przywrócić nasz seral.

ocenił(a) serial na 10
Kumas576

ok, no to macie ;)
pierwszy sezon - http://dl.phazeddl.com/1203199/M.A.S.H._Season_1_(1972)/
wszystkie sezony z napisami po polsku - http://peb.pl/seriale/159211-ss-m-a-s-h-mash.html

fanpires

dawaj jakiegoś torrenta bo z rapidshare to szybciej obejrze znów na TVP

ocenił(a) serial na 10
petergt

przykro mi,ale jeśli chcesz to mieć z torrentu to sam musisz wysilić mózgownicę...

ocenił(a) serial na 10
Tener

Cholerka. :/

Szukam M*A*S*H'A na internecie już ojoj, ale nigdzie nie mogę znaleźć.
Nie ma nigdzie torenta, a niż rapidem to chyba łatwiej będzie nazbierać kase i kupić(co to te marne 100zł za sezon :D).
Jakby ktoś znalałz torrenta albo Emulka to byłbym dozgonnie wdzięczny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones